YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a 'yüz nakli' cevabı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başbakan Erdoğan'ın eleştirilerine cevap verdi.
Erdoğan'a 'yüz nakli' cevabı
07 Mart 2012 / 13:15 Güncelleme: 07 Mart 2012 / 13:19

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ''Yüzümüze baktığımızda Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Bülent Ecevit, Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu görüyoruz. CHP'de yüz nakli olmaz. Sayın Başbakan galiba kendisiyle karıştırıyor'' dedi.

Tekin, Yön Sanat Atölyesi yöneticileriyle atölye bünyesinde çalışmalar yapan engelli çocukları kabul etti. Atölye yöneticileri Tekin'e çalışmalarına katkısı dolayısıyla plaket verdi.

Gürsel Tekin, kabulün ardından düzenlediği basın toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmayı hatırlatarak, ''CHP'de çok başarılı bir yüz nakli gerçekleştirildi'' dediğini kaydetti. CHP'nin 89 yıllık tarihinde hiçbir zaman yüz değişimi yaşanmadığını ifade eden Tekin, ''Yüzümüze baktığımızda Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Bülent Ecevit, Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu görüyoruz. CHP'de yüz nakli olmaz. Sayın Başbakan galiba kendisiyle karıştırıyor'' dedi.

Tekin, ''CHP'nin 30 yıl önce ne ise bugün de aynı olduğunu, Başbakan Erdoğan'ın yüz değişimini yanlış adreste aradığını'' ifade etti. AA

Bu mu yani
 // Şebbil Esmer
bu yani verebildiğiniz cevap, chp ye baktıklarında Atatürk 'ü, bilmem kimi görüyorlarmış bu dediğinize çocuklar güler bee :))...
08 Mart 2012 10:18
baykalımı görüyomuş
 // ERDOĞAN
Yüzlerine baktıkları zaman Kaset düşkünü baykalımı görüyormuş pes yani insan bu kadarmı kendisini tarif eder....
07 Mart 2012 18:30
hadi ordan
 // murat korkmaz
hadi ordan...
07 Mart 2012 14:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler