YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a cuma namazında Davutoğlu eşlik etti
Erdoğan'a cuma namazında Davutoğlu eşlik etti
22 Ağustos 2014 14:48
Başbakan Erdoğan, cuma namazını Hacı Bayram Veli Camisinde AK Parti Genel Başkan adayı ve Dışişleri Bakanı Davutoğlu ve beraberindeki bazı bakanlarla kıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Hacı Bayram Veli Camisinde kıldı.

Erdoğan, Subayevleri Mahallesi'ndeki konutundan cuma namazını kılmak üzere Hacı Bayram Veli Camisine geçti. Camiye gelişinde vatandaşların sevgi gösterilerinde bulunduğu Erdoğan, onları selamladı.

Erdoğan'a, AK Parti Genel Başkan adayı ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Binali Yıldırım, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ile Ankara Valisi Alaaddin Yüksel eşlik etti.

Namazın ardından Erdoğan ve beraberindekiler, cami içinde vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Bu sırada cami imamının sık sık, "Saygıdeğer cemaati müslimin, lütfen sadece musafaha ile yetinelim, el öpmeyelim" uyarısında bulunması dikkati çekti.

Camiden ayrılışında Erdoğan'a cami avlusunda bekleyen vatandaşlar, alkış ve tezahüratta bulundu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler