YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan sevgisini denize taşıdılar
Erdoğan sevgisini denize taşıdılar
01 Ağustos 2014 15:59
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı sevenler, sevgilerini yatlarına astıkları afişle dile getirdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala çalışmalar tüm yoğunluğuyla devam ederken bir yandan da Erdoğan gönüllüsü vatandaşlar, kendi hazırladıkları materyalle Erdoğan’a olan sevgilerini gösteriyor. Kocaeli’de üç yat sahibi, yatlarına astıkları Erdoğan afişleriyle Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sevgilerini denizde gösterdi.

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Ağustos Pazar günü saat 15.00’te Kocaeli’de düzenleyeceği miting öncesinde Başbakana olan sevgisini anlatmak isteyen Erdoğan gönüllüleri özel yatlarına astıkları Erdoğan’ın fotoğrafının bulunduğu afişlerle, vatandaşları büyük mitinge davet ediyor. Gün boyu İzmit, Karamürsel, Gölcük, Körfez, Başiskele ve Darıca sahillerinde dolaşarak Erdoğan’ın seçim şarkılarını çalıyorlar.
Körfez ilçesinde Okan Trans’ın sahibi Enver Okan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini belirterek şunları söyledi:

“Başbakanımız her zaman mazlumların yanında oldu. Halkın içinden biri oldu. Başbakanımızın 12 yıldan beri ülkemize ve milletimize yaptığı hizmetler ortada. Bu yüzden ben Erdoğan gönüllüsüyüm. Ona olan bu sevgim için bir nebze de destek olmak amacıyla böyle bir çalışma yapmak istedim. Karada her türlü destek veriliyor. Bizde denizden verelim istedik. Bir nebze olsun bu desteğimiz bu yolda ses getiriyorsa ne mutlu bize.”

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler