YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Pensilvanya'ya gideceğine Mekke'ye Medine'ye gitseydin ya"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uşak'ta katıldığı toplu açılış töreninde paralel yapıyı ve Fethullah Gülen'i eleştirdi. Erdoğan Uşak'tan Pensilva'da yaşayan Gülen'e şöyle seslendi: "Niye Amerika’ya yerleştin Mekke’ye Medine’ye gitseydin ya"
Erdoğan: "Pensilvanya'ya gideceğine Mekke'ye Medine'ye gitseydin ya"
27 Mayıs 2015 / 16:58 Güncelleme: 27 Mayıs 2015 / 18:03

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paralel Yapı'ya sert çıkarak "Vatan topraklarında birileri operasyon düşünüyor. Boşuna heveslenmeyin, karşınızda bizi bulursunuz. Ey Gülen...Niye Amerika’ya yerleştin Mekke’ye Medine’ye gitseydin ya. Hani sen Hoca efendiydin orada ne işin var? dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından önemli satır araları:

“Mekke'ye Medine'ye gitseydinya"

Vatan topraklarında birileri operasyon düşünüyor. Boşuna heveslenmeyin bizi karşınızda bulursunuz. Askerimizi ve emniyet güçlerimizi karşınızda  bulursunuz. En önemlisi ise milletimizi karşınızda bulursunuz? Çıkmış bir paralel devlet. Devletin kurumlarına yerleşiyor. Yıllarca bunu din kisvesi altında yaptılar. Eğitim dediler böyle yaptılar. Adımlar atmak suretiyle milletimizi kandırdılar.
Niye Amerika’ya yerleştin Mekke’ye Medine’ye gitseydin ya. Hani sen Hoca efendiydin orada ne işin var? Şimdi bunların imamları kaçıp gidiyor. İnlerine girdik, şimdi kaçıyorlar. ağabeyleri flan hepsi kaçıyor. Siz kaçacaksınız biz kovalacağız. Asla taviz vermeyeceğiz. Siz böyle haykırdıkça bu kirli tezgahlar bozulur.

7 Haziran'a hazır mısınız?
Kardeşlerim 15 bin km ötede Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına parmak sallayanlara 7 Haziran'da cevap vermeye hazır mısınız? 7 Haziran'da bu ülkede birici kuvvet basındır diyenlere hayır birinci kuvvet millettir demeye var mısınız?

Sayin Reisicumhurum
 // uykucu
Hicaz'da ne isi var. Vatikan'a gitti ya....
27 Mayıs 2015 Çarşamba 17:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler