YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan, olay yerinde incelemelerde bulnuyor
Erdoğan, olay yerinde incelemelerde bulnuyor
Erdoğan, olay yerinde incelemelerde bulnuyor
28 Temmuz 2008 / 13:50 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Başbakan Erdoğan, patlamaların olduğu Güngören'de incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi alıyor. Kabineden tam 9 bakanda Erdoğan'la bölgede...


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, patlamaların olduğu Güngören'de incelemelerde bulunmak üzere ''ATA'' adlı özel uçakla saat 12.30'da İstanbul'a geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, patlamaların meydana geldiği yerde incelemelerde bulunmak üzere bakanlarla Güngören'e gitti. Başbakan Erdoğan'a Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Cemil Çiçek, Nazım Ekren, Hayati Yazıcı, Devlet Bakanları Nimet Çubukçu ve Murat Başesgioğlu, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbul Valisi Muammer Güler ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş eşlik ediyor.


Başbakan Erdoğan, olay yerine gelmeden önce Atatürk Havalimanı'nda yaklaşık yarım saat bazı bakanlarla görüştü.


Erdoğan, ardından Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Cemil Çiçek, Nazım Ekren ve Hayati Yazıcı, Devlet Bakanları Nimet Çubukçu ve Murat Başesgioğlu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile incelemelerde bulunmak üzere patlamanın olduğu yere geçti.


9 BAKAN OLAY YERİNDE


Başbakan Erdoğan, olay yerine ulaştığında vatandaşlar “Kahrolsun PKK” şeklinde slogan attı

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler