YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan o isimlerden af diledi
Erdoğan o isimlerden af diledi
01 Temmuz 2014 16:00
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili yaptığı konuşmada duygusal mesajlar da verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ATO Kongre Salonu'nda açıklanan adaylığı coşku ile karşılandı.

Adaylık açıklamasının ardından konuşma yapan Erdoğan'ın konuşmasının bir bölümünde ailesine teşekkür ederken duygulandığı görüldü.

"Çocuklarıma teşekkür ediyorum"

Daha dinamik, ortaya dirayetini koyacak böyle bir parlamento yapısı kimseyi rahatsız etmesin. Mensubu bulunduğum siyasi hareket AK Parti, kuşkusuz şahsıma ailem çocuklarım torunlarım kadar yakın oldu. o kadar ki millete hizmet yolunda, kimi zaman ailemi, eşimi çocuklarımı torunlarımı dahi ihmal ettiğim dönemler oldu. Onlar benim bu millet vatan bayrak için mücadele verdiğimi anladılar ve her an bana destek oldular. Bu anlamlı günde, huzurlarınızda eşime sabrından ötürü teşekkür ediyorum. Çocuklarıma sabırlarından anlayışlarından fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

Erdoğan'ın unutamadığı not

Bir sabah kalktığımda yatak odamızın kapısında bir pusula vardı. Geceleri 1-2 böyle geliyoruz eve. Ve kızım o pusulaya şunu yazmıştı. Babacığım bir geceni de bize ayırır mısın demişti. Şu anda kızım aramızda tabi o sabahtan okula gidiyor. Biz de onu uğurlayamıyorduk. Böyle süren bir hayat oldu. Ben onlardan hep razı oldum, onların da kendilerine yeterince vakit ayıramadığım için beni affetmelerini benden razı olmalarını diliyorum. Teşkilatımızın içinde istemeden kırdığımız kardeşlerim varsa onlardan af diliyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımdan helallik diliyorum.

Bu bir veda değil. Bizim için her an yeni bir başlangıçtır. Her gün yeni bir gündür. Taze bir güçtür. Bugün de birbirimize veda etmiyoruz, yeni bir başlangıcın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler