YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Kuru sıkı atıyorlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Ankara'da katıldığı bir açılış töreninde muhalefeti eleştirdi. Muhalefetin boş vaatlerde bulunduğunu belirten Erdoğan; 'Artık kuru sıkı vaatlere kimse inanmıyor' dedi.
Erdoğan: Kuru sıkı atıyorlar
26 Mayıs 2015 / 19:30 Güncelleme: 26 Mayıs 2015 / 20:00

Erdoğan, muhalefetin seçim öncesi vaadlerini Başkent Ankara'da katıldığı bir açılış töreninde eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

- Bölge koruma alanında olduğu için geç de olsa projeyi tamamladık. Hacı Bayram Camii bana her zaman Eyüp Sultan'ı anımsatıyor.

- Benim çocuklarım imam hatip mezunu. Onların üniversite kapılarında ne çektiklerini ben iyi bilirim. Kızlarımız Yurtdışında okudu. Şuan imam hatiplerde öğrenci sayısı 60 binden 1 milyona çıktı.

Benim tarafım belli
- Kabe Arabın olsun bize Çankaya yeter diyenler gerçek Ankara'yı hafızamızdan silmek istediler. Benim tarafım belli. Ben milletin tarafındayım.

- Şimdi kuru sıkı atıyorlar. Bu borçları biz ödedik. Bunlardan devraldık ve ödedik. Artık Ankara'da "insanı yaşat ki devlet yaşasın" diyen bir anlayış var. Kuru sıkı vaatlere kimse kanmıyor.

Allah'tan korkan bunu nasıl söyler!
- Gazetenin biri çıkmış Gazze'ye yardım yapılmıyor diye. İnsan biraz utanır. Allah'tan korkan bunu nasıl söyler. Gazze'ye 76 milyon dolar yardımda bulunduk. 2017 yılına kadar Gazze'ye yapacağımız yardım 200 milyon dolar.

- CHP'nin adayı üniversite harçlarını kaldıracağız diyor. Biz bunu kaldırdık zaten. Bunların hayatları yalan üzerine kurulu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler