YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü! Bağlantısı çıkabilir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alman medyasına Türkiye'ye şikayet eden sözlerine ilişkin ateş püskürdü.
Erdoğan Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü! Bağlantısı çıkabilir
13 Ağustos 2017 / 17:47 Güncelleme: 13 Ağustos 2017 / 17:53

 

Antalya AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alman medyasına Türkiye'ye şikayet eden sözlerini sert sözlerle eleştirdi.

Erdoğan'ın konuya ilişkin açıklaması şu şekilde:

"Ana muhalefet partisinin başındaki şahıs, Alman dergisine röportaj veriyor. Normal şartlarda bir siyasetçi, böyle bir imkanı ülkesinin faydasına kullanır. Bizim ana muhalefet partisinin başındaki zat ne yapıyor, Türkiye'yi Alman medyasına şikayet ediyor. Öyle bir şikayet ediyor ki, Alman yatırımcılar da, turistler de Türkiye'ye gelmesin diye bangır bangır bağırıyor. 

Neymiş efendim? Türkiye'de kimsenin can ve mal güvenliği yokmuş. Önce sözlerini inkar etmeye çalıştı, sonra 'ben bunları her yerde söylüyorum' diyerek işin içinden sıyrılmaya kalkıştı. Yazıklar olsun. Ekmeğini yediği, suyunu içtiği, milletvekiliyle emekli olarak maaş aldığı devleti ve ülkesine böyle bir ihaneti yapabilen zata ne desek boştur. Ankara'dan İstanbul'a yürüdü değil mi? Sözde adalet yürüyüşü yaptı. Peki, o yürüyüşü 29 gün yaparken, onun yol güvenliğini kim sağladı? Bu hükümet sağladı. Bunların derdi ülkeyi karıştırmak. 

KILIÇDAROĞLU'NUN BAĞLANTISI ÇIKABİLİR

İçerideki zatla ilgili soruşturma kendisine uzanacak diye korkuyor. İçerideki zatla Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşırmayın. 'Buradan çıktım çıktım, çıkmadım açıklamalarda bulunacağım' diyor içerideki zat."

 // Ömer
bir bağlantısı konusunda şüphelier. Iki bağlantısı ispatlanmış, ama tövbe etmişler var. Bağlantısı çıkabilir diye düşündüklerimiz zaten belli... Çıksada çıkmasa da; Biz bunlara zaten Hain diyoruz. Peki; bağlantısı olupra "tövbe” edenlere ne diyeceğiz!? döNeKSiLo mu diyeceğiz ? Bitmesin bu zerhoşlukkkk... Sürsün sebahaaa kadarrrr... diye keyf sürip iktidardan beslenen asalaklar!!! Böyle sürmez bu zevk ve sefahat......
14 Ağustos 2017 08:23
enis
 // tekin
Oya berberoglu açıklama yapmış ahaber yayınlayın...
13 Ağustos 2017 18:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler