YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan kendi evini de bayrakla donattı
Erdoğan kendi evini de bayrakla donattı
23 Haziran 2013 20:02
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kazlıçeşme’de gerçekleşen “Milli İradeye Saygı” mitinginde vatandaşlardan evlerine Türk bayrağı asmalarını istemişti. Vatandaşa çağrıda bulunan Erdoğan, kendisi de Keçiören’deki evini Türk bayraklarıyla donattı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Keçiören’de ikamet ettiği konutun balkonlarına Türk bayrakları astırdı. Daha önce İstanbul Kazlıçeşme’de gerçekleşen “Milli İradeye Saygı” mitinginde vatandaşlardan evlerine Türk bayrakları asmalarını isteyen Erdoğan, bayrak asma çağrısını ise Gezi Parkı protestocularına tepki olarak yapmıştı. Başbakan Erdoğan’ın bu çağrısının ise tüm yurtta yankı bulduğu gözlenirken, birçok vatandaş evinin balkonuna Türk bayrağı astı.

Başbakan Erdoğan ise bu çağrısında ne kadar samimi olduğunu bugün gözler önüne serdi. Erdoğan, Keçiören’deki evininin balkonlarının bayraklarla donatılması talimatını verirken, Başbakan’ın oturduğu evin görünen cephesine 8 tane büyük bayrak asıldı. Ayrıca Başbakan Erdoğan’ın mahalledeki komşularının da evlerinin balkonlarına Türk bayrakları asmaları dikkat çekti

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler