YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan çöp kamyonu sürdü
Erdoğan çöp kamyonu sürdü
17 Ocak 2013 17:15
Başbakan Erdoğan Çevre Yatırımları Açılış Ve Temizlik Denetim Araçları Dağıtım Töreni Sonrası teslim edilen çöp kamyonlarından birinin direksiyonuna geçti..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda katıldığı toplu açılış töreni ile 369 çevre temizlik ve denetim aracının dağıtım töreninin ardından çöp kamyonunun direksiyonuna geçti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 365 tesisin açılışı ile 369 çevre temizlik ve denetim aracının dağıtımının ardından çıkışta dışarıda bulunan çöp kamyonlarından bir tanesinin direksiyonuna geçti. Başbakan Erdoğan’a Avrupa'nın ve Bosna Hersek'in ilk başörtülü belediye başkanı olan Amra Babic de eşlik etti.

Başbakan Erdoğan ve Babic, önünde Türk ve Bosna Hersek bayraklarının asılı olduğu çöp kamyonuna binerek bir süre tur attı. Başbakan Erdoğan'ın çöp kamyonunu kullanmasını Bakanlar Mehdi Eker ile Erdoğan Bayraktar da ilgiyle takip etti. Başbakan Erdoğan, daha sonra Bosnalı Belediye Başkanı Amra Babic ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı da yanına alarak Bosna'ya gönderilecek olan aracın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler