YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Bu meydanlardan beni alamazsınız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Nereye giderseniz gidin bu meydanlardan beni alamazsınız. Cumhurbaşkanının halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir" dedi.
Erdoğan: Bu meydanlardan beni alamazsınız
15 Mayıs 2015 / 16:01 Güncelleme: 15 Mayıs 2015 / 16:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale'deki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Nereye giderseniz gidin bu meydanlardan beni alamazsınız, susturamazsınız. Anayasa, cumhurbaşkanının çalışmasını belirlemiş ve bu konuda halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir. Hiç endişeniz olmasın, biz dik duracağız, dikleşmeyeceğiz ama eğilmek asla. Biz sadece Allah'ın huzurunda eğiliriz. Başka bir yerde asla" dedi.

"Bölücü terör örgütü ve Paralel örgüt bir olmuşlar, önlerine muhalefet partilerini katmışlar gidiyorlar" diyen Erdoğan, şöyle konuştu:

"Nereye, Eski Türkiye'yi ihya etmeye. Hani şu 70'lerin, 90'ların Türkiyesi var ya, hani şu kardeşin kardeşe düşman edildiği Türkiye var ya. Bunlar milleti parçaladılar. Bunlar bu milletin evlatlarını birbirine düşürdüler. Şu yoksulluğun, geri kalmışlığın, yokluğun Türkiyesi var ya ona gitmek istiyorlar."

Öğretmen adaylarına müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının sonunda öğretmen adaylarına müjdeyi verdi. Erdoğan, "47 bin öğretmenin ataması Ağustos ayında yapılacak" dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler