YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erbakan harekete geçti
Saadet Partisi'nin olağanüstü kongre süreci. Erbakan, deleğeleri 3 Ekim'de yapacağı 'Kongreye Hazırlık ve İstişare Toplantısı'na davet etti.
Erbakan harekete geçti
28 Eylül 2010 / 18:35 Güncelleme: 28 Eylül 2010 / 18:46

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, Saadet Partisi büyük kongre delegelerini, 3 Ekim Pazar günü Ankara'da düzenleyeceği, ''Olağanüstü Büyük Kongreye Hazırlık ve İstişare Toplantısına'' davet etti.

Erbakan'ın basın danışmanınca yapılan yazılı açıklamada, ''Kongre Çağrı Heyetinin göreve başlamasının ardından Saadet Partisinde kongre çalışmalarına hız verildiği'' belirtildi.

Kongre öncesinde Ankara'da 3 Ekim Pazar günü Büyük Anadolu Oteli'nde geniş tabanlı bir istişare toplantısının yapılacağı belirtilen açıklamada, ''Olağanüstü Büyük Kongre Hazırlık ve İstişare Toplantısı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın liderliğinde gerçekleştirilecek. Toplantıda camiayı yakından ilgilendiren gelişmeleri değerlendirecek olan Milli Görüş Lideri Erbakan, katılımcıların görüş ve tekliflerini alacak'' ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, toplantıya delegelerin tamamının yanı sıra Yüksek İstişare Kurulu, Kurucular Kurulu, Genel İdare Kurulu, Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinin, bölge ve il sorumluları, il başkan ve müfettişleri, Kadın ve Gençlik Kolları Genel Merkez Başkanlık Divanı üyeleri, eski ve mevcut belediye başkanlarının katılacağı kaydedildi. AA
 

Hanedan
 // Mustafa
Aslında Erbakan yanlış yapıyor yeni bir parti kursun EHP (Erbakan Hanedanlığı Partisi) eğer başına beğenmediği biri gelirse isim hakkını bahane edip müdahale etsin....
29 Eylül 2010 11:52
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler