YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"En büyük hayır, hayır" dedi
Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, ''En büyük yapacağınız hayır, referandumda vereceğiniz hayır oyudur'' dedi.
"En büyük hayır, hayır" dedi
19 Ağustos 2010 / 17:28 Güncelleme: 19 Ağustos 2010 / 17:29

Pamukoğlu, partisince Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde düzenlenen mitingde, AK Parti'nin Anayasa değişikliği yapmasındaki amacın, yargı sistemini ele geçirmek olduğunu ileri sürdü.

İktidarın, 2002 yılında AK Parti'nin kuruluş aşamasında askeri yetkililerle görüştüğünü iddia eden Pamukoğlu, şöyle konuştu:

''AK Parti hükümeti kurulurken bugün hükümetin başında olan kişi kimlerle görüştü biliyor musunuz? Hükümetin başındaki isim muvazzaf subay ve generalleri arayarak, Genelkurmay ve Kara Kuvvetleri karargahında arayarak, 'bize bir şey yapmayın, biz onlardan değiliz, biz değiştik' dedi. Yani orduyu siyasetin içine bizzat çeken şahıs hükümetin başındaki kişidir.'' AA
 

ne kadar aptalız değil mi
 // yavuz
Ya ya ben de inandım ne kadar saf ve aptal bir milletiz değil mi.şimdi sen böyle dedinya millet aydınlandı bilmediği şeyleri ögrendi kesin bir % 5 oyun artmıştır.ondan darbe planları hazırlandı ondan AKP yi bitirme planları yapıldı ondan kapatma davası açıldı ondan e muhtıra verildi.Bunlar yapılırken demokrasi varmıydı.elbette vardı ama sen yoktun bu da sizin ne zihniyet olduğunuzu gösteriyor...
21 Ağustos 2010 08:43
demokrasilerde herkez özgürdür...
 // ibrahim çelikoğlu
Özgürlük devletin anayasasına,yasa ve kanunlarına uyarak,kollayarak mümkün olur.Uyulduğu zaman demokrasi törpüleniyorsa,düzeltmek gerekir.Bugüne kadar demokrasinin işlediğine şahit olamadık.Demekki düzeltmek şart.Paşanın söylemleri birbiriyle çelişiyor.Küçük çocuğun şikayetleri gibi."Biz onlardan değiliz,bize birşey yapmayın."ı bile şikayet etmek ayıp şeylerdendir.TSK'lerini küçük düşürür.Başbakan TSK'lerinin üst'üdür.
Karşı gelmesi bile dis...
19 Ağustos 2010 21:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler