YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emine Ülker Tarhan, CHP'yi yerin dibine soktu
Anadolu Partisi Genel Bakanı Emine Ülker Tarhan, "CHP, AKP’nin tıpkısının aynısı. Aynı şeyleri söylüyorlar. AKP çılgın proje diyor, CHP ertesi hafta aynısını yapıyor. CHP sadece taklit siyaseti yapıyor" dedi.
Emine Ülker Tarhan, CHP'yi yerin dibine soktu
23 Mayıs 2015 / 11:05 Güncelleme: 23 Mayıs 2015 / 12:42

Seçim çalışması için Bursa'ya gelen Anadolu Partisi Genel Bakanı Emine Ülker Tarhan, parti binasında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Hükümete ve CHP'ye yüklenen Emine Ülker Tarhan, CHP hakkındaki görüşlerini, "CHP, AKP’nin tıpkısının aynısı. Aynı şeyleri söylüyorlar. AKP çılgın proje diyor, CHP ertesi hafta aynısını yapıyor. Fasulye dağıtıyor diğeri de başlıyor aynısını yapmaya. CHP sadece taklit siyaseti yapıyor. Kökü olmayan projeler. Bir reklam paketi gibi samimi değil" dedi.

Yeni bir değişikliğe Türkiye’nin ihtiyacı var

Yöneltilen bir başka soru üzerine demokrasiye katkı sağlamak için barajların kaldırılması gerektiğini ifade eden Tarhan, "Artık yeni şeyler söylemek gerekiyor. Bu ülkede her 10 yılda bir siyasi liderler değişmiştir. Geriye dönüp baktığınızda göreceksiniz. Şimdi yeni bir değişikliğe Türkiye’nin ihtiyacı var. Bu eninde sonunda olacak. Bugün olmasa yarın olacak. Gerekirse erken seçimde olacak. Zamanı gelmiştir artık. Siyaset bir kısır döngüye girdi. Türkiye’nin değişmesi lazım. Çünkü devlet Müslümanlığını egemen kılmaya çalışan bir zihniyet var. İnançlarımıza zarar veren bir AK Parti anlayışı var" diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler