YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emin Çölaşan 'AK Parti birinci olacak' dedi
Emin Çölaşan 'AK Parti birinci olacak' dedi
27 Mayıs 2015 23:08
AK partiye muhalifliğiyle bilinen gazeteci Emin Çölaşan seçime dair kaleme aldığı yazısında 7 Haziran seçimlerinden AK Parti'nin galip çıkacağını belirtti.

Sözcü'de yazan Emin Çölaşan bugün yayınlanan köşe yazısında, seçimlerle ilgili tahminlerini açıkladı.

Çölaşan, iktidarın gidici olduğunu savunurken, "Gidici deyince, elbette ki sandığın dibine gömülecek değiller. Bana her gün soruyorsunuz, vatandaş sağduyumla şöyle söyleyebilirim ve bunların hepsi tahmindir: AK Parti yine birinci parti olacaktır" ifadelerini kullandı.

Çölaşan ayrıca şu iddialarda bulundu: "AK Parti yine birinci parti olacaktır. Ancak oy oranı düşecektir. Meclis’te salt çoğunluk olan 276 adet kelleyi belki bulurlar, belki de bulamazlar. Hele anayasa değişikliğini referandumla gerçekleştirmek için gerekli olan 330, Meclis’te doğrudan değiştirmek için gereken 367 kelleyi bulmaları bence mümkün olmayacaktır. Anayasa değişikliği, başkanlık sistemi falan gibi hevesleri ne yazık ki bir başka bahara kalacaktır."

saygısız edepsiz pişmiş kelle...
 // atiker
senin hiçmi bir doğru düzgün adam gibi konuştuğuna bu millet şahit olamayacak kendini ne sanıyorsun kendin gibi üç beş kiralık pişkin kelleden başka seni ciddiye alan varmı işin güçün bu ülkenin değerlerine hakaret etmek zengin baronlara tapınak şövelyelerine uşaklık kalemşörlük yapmak senin o kellenden bu ülkeye hep pislik ve mikropluk saçıldı postal yalayıcı inşallah ak parti senin korktuğun bir sonuçla iktidara gelecek bekleyin sıra sizede gelecek.......
28 Mayıs 2015 Perşembe 14:06
 // 67
Bu yazisina kendisini inandirabilmis mi merak ediyorum...
28 Mayıs 2015 12:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler