YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun oğlu karakolluk oldu
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun oğlu Osman Tuğrul İhsanoğlu, Yeniköy sahilinde olay çıkardı.
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun oğlu karakolluk oldu
22 Temmuz 2014 / 08:48 Güncelleme: 22 Temmuz 2014 / 14:14

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre olay, Perşembe gecesi Yeniköy Köybaşı Caddesi'nde meydana geldi. Semt sakinleri saat 01.18'de 155 ihbar hattına sahilde alkollü bir vatandaşın, iç çamaşırıyla denize girdiği ve çevreye zarar verdiği yönünde ihbarda bulundu.

Uyanınca denize atladı

Polis ekipleri, çok geçmeden olay yerine intikal etti. Ekipler, parkta yatan bir kişiyi fark etti. Alkolün etkisiyle yarı baygın halde bulunan kişi polisler tarafından uyandırıldı. Polisin müdahalesiyle uyanan bu kişi kendisini yeniden denize attı.

Atlayan kişi İhsanoğlu'nun oğlu çıktı

Polis, kendisini denize atan kişiyi denizden çıkartarak, kimlik tespitinde bulundu. Olay çıkaran kişinin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan ve Harbiye'de bir hukuk bürosunda çalışan 37 yaşındaki avukat oğlu Osman Tuğrul İhsanoğlu olduğu ortaya çıktı. Polis ekipleri, olayla ilgili zabıt tuttu. Osman Tuğrul İhsanoğlu, kimlik tespitinin ardından evine götürülerek ailesine teslim edildi.

 

YENİ ŞAFAK

AL İŞTE
 // metin2735
AL İŞTE SANA CUMHURBAŞKANI ADAYININ AİLESİ.EKMEKCİ PARTİSİ BUNLARIN PEŞİNE DÜŞENLERE ACIYORUM....
22 Temmuz 2014 Salı 10:58
neee?
 // kara murat derki!
hadi yaaa inanmiyorum,, ramazan ayinda,, yapmaz yaaa,,
ne is anlamadim memlekette herkesmi iciyor ramazanda yoksa sadece lider tabakasi ve etrafindakilermi? bu kacinci vaka?...
22 Temmuz 2014 Salı 09:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler