YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan seçim tarihi gafı
MHP'nin İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, 7 Haziran genel seçimlerinin tarihini 2 kez yanlış söyledi.
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan seçim tarihi gafı
21 Mayıs 2015 / 22:31 Güncelleme: 22 Mayıs 2015 / 08:48

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, partisinin Şişli Meydanı'ndaki standını ziyaret etti.

3 Haziran dedi

Ziyaret esnasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İhsanoğlu, konuşması sırasında iki kez seçim tarihini yanlış söyleyerek "3 Haziran" demesi dikkat çekti. İhsanoğlu, daha sonra MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Başbuğ Pınarbaşı ve Gülru Vardar ile birlikte Semarkand Vakfı'nın düzenlediği kermesin açılışını gerçekleştirdi. Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisini alkışlayan vatandaşlara "bozkurt" işareti yapmayı ihmal etmedi.

İhsanoğlu'nun adını söyleyememişlerdi

Diğer yandan, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde MHP ve CHP'nin çatı adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adını hem MHP'liler hem CHP'liler söyleyememişti.

Emsalattin Emice
 // uykucu
Sen mi Basbakan olacan yoksa Mustuvalardan birisi mi cok merak ediyorum....
22 Mayıs 2015 Cuma 10:46
 // Rasim DUMAN
İnsanlara boyle zor isimler koyarsaniz, zor tarihlerde secim yaparsaniz olacagi bu iste...! Bakin, aha da suraya ciziyorum, pardon, yaziyorum : MHP ve CHP secimi kaybederlerse sebebi Esmaaleddin sey gene pardon, Ekmaalettin amca ile 37 haziran tarihidir....
21 Mayıs 2015 22:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler