YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekmeleddin İhsanoğlu oy tarifesini açıkladı
CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, yeğeninin mezuniyet töreninde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerden bir istekte bulundu. "Her fotoğrafa 5 oy lazım" diyen İhsanoğlu gençleri güldürdü.
Ekmeleddin İhsanoğlu oy tarifesini açıkladı
23 Haziran 2014 / 13:18 Güncelleme: 23 Haziran 2014 / 13:30

CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, eşi Füsun İhsanoğlu'nun yeğeni Ece Oğuzkan'ın Sabancı Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine katıldı. Seyirciler arasında bulunurken vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İhsanoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirenlerden esprili bir dille destek istedi.

"Her fotoğrafa 5 oy lazım"

Sabancı Üniversitesi'nin Cumartesi akşamı Tuzla'daki kampüsünde düzenlediği mezuniyet töreninde seyirciler arasında bulunan CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, mezunların ve velilerin ilgi odağı oldu. Eşi Füsun İhsanoğlu'nun yeğeni Ece Oğuzkan'ın mezuniyet törenini izleyen İhsanoğlu, kendisini fark ederek yanına gelen vatandaşlarla sohbet etti. İhsanoğlu, bazı mezunlarla  ve vatandaşlarla fotoğraf, bazılarıyla selfie çektirdi. İhsanoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirenlerden esprili bir dille destek istedi. İhsanoğlu, "Her fotoğrafa 5 oy lazım" dedi.

"Çalışmalar çok iyi gidiyor"

Ekmeleddin İhsanoğlu eşi Füsun İhsanoğlu ve beraberindekiler, diploma aldıktan sonra yanlarına gelen Ece Oğuzkan'a sarılarak kutladı, ardından ailecek fotoğraf çektirdi.

DHA'ya konuşan Ekmeleddin İhsanoğlu, “Yeğenimizin mezuniyetine geldik. Çok sevinçliyiz. Böyle bir mutlu günde, yeğenimizin mezuniyetine katılmak ve vatandaşlarımızın sıcak, samimi ilgisini görmek bizi çok sevindiriyor" dedi.

"Çalışmalar nasıl gidiyor?" şeklindeki soruya İhsanoğlu, “Çok iyi gidiyor. Twitter hesabı başladı. Facebook başlayacak. Çalışmalar ilerliyor" yanıtını verdi. "Twitter hesabınızdaki mesajları kendiniz mi atıyorsunuz?" şeklindeki soruyu ise İhsanoğlu,  “Arkadaşlarımız yapıyor. Onlarla beraber yapıyoruz" diye cevapladı.

erdoğandan kurtuluş adayı...
 // alemci
muhalefet ve paralel yapı siyonistler bu adamı aday göstermesinin altında başbakandan kurtulma iradesi yatıyor gibi başbakan cb.olsun sonrası kolay 2015 te iktidara gelip nasılsa onu ordan indiririz düşüncesindeler hesap bu paralel ters köşe yapmaya çalışıyor inşallah ak parti yemez bu adamın karşısına babacanı,yıldırımı bir çok isim daha var koysalar yine kazanırlar arınç hariç bayağı yorulan çok çalışan başbakanın bir dönem dinlenmesi ve eş başkan olarak partinin başında kalması dinlenmesi....
23 Haziran 2014 Pazartesi 14:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler