YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekmeleddin İhsanoğlu MHP'nin başına mı geçiyor?
Ankara kulisleri bu iddiayı konuşuyor. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin son seçimlerdeki başarısızlığın ardından istifa edeceği yerine ise Ekmeleddin İhsanoğlu'nun geçeceği iddia edildi.
Ekmeleddin İhsanoğlu MHP'nin başına mı geçiyor?
02 Kasım 2015 / 17:01 Güncelleme: 02 Kasım 2015 / 17:07

Seçim sonuçlarının açıklanmasının üzerinden 24 saat bile geçmeden art arda gelen istifa haberleri MHP yönetimini zor durumda bıraktı.

Aksam.com.tr'nin haberine göre; Bahçeli'nin bunları durdurmak adına istifa edeceği ve yerine de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP ve MHP'nin çatı adayı olarak gündeme gelen Ekmeleddin İhsanoğlu'nun MHP Başkanı olacağı konuşuluyor.

MHP BAŞKANLIĞI İÇİN ADI GEÇENLER

Ancak bir başka konuşulan kulise göre de parti tabanından bir grup Cumhurbaşkanlığı seçiminde de İhsanoğlu’nu istemiyordu. Bu ekipler ise böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyorlar.

Diğer adı geçenler ise eski MHP Ülkü Ocakları Başkanı Azmi Karamahmutoğlu ve partiden Bahçeli’nin uzaklaştırdığı Meral Akşener.

İhsanoğlu bozkur işaretini yapamamıştı:

üst akıl
 // gül argu
gülen tarafındangetirildi cumh başk halk kabul etmedi allayıp pullayıp bahceliye ittiler satirik bahceli yedi ekmelettin eninde sonunda mhp halledecek bahcelinin danışmanısanki ....
02 Kasım 2015 Pazartesi 23:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler