YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eğer Bahçeli olmasaydı...
Eğer Bahçeli olmasaydı...
15 Ağustos 2014 07:20
MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, “Devlet Bahçeli’nin memleketin huzurunu düşünen feraseti olmasaydı başta üniversiteler olmak üzere sokaklar kan gölüne dönerdi” dedi.

Hatay’ın Belen İlçesinde basın mensupları ile akşam yemeğinde bir araya gelen MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı.

MHP’nin başında Devlet Bahçeli olmasaydı başta üniversiteler olmak üzere sokaklar kan gölüne dönerdi diyen Şefik Çirkin, IŞİD’in PKK terör örgütünden daha tehlikeli olduğunu söyledi.

Şefik Çirkin; “Oysa Devlet Bahçeli olmasa Sayın Devlet Bahçeli’nin itidalli, olgun itidalden evvel memleketin huzurunu düşünen feraseti olmasa başta bu üniversiteler kan gölüne dönerdi. Sokaklar kan gölüne dönerdi. Bu biliniyor bunu herkes kabul ediyor. Şimdi Allah aşkına böyle bir siyasi otoriteyi sağlamış böyle bir yol ve yordamı Türkiye’de artık sağlamış, böyle bir kanaat uyandırmış bir liderin memlekete olan şu hizmetini göz ardı edip ne yapacağını bilmediğimiz bir başkasını gel bununla olmadı, şununla oluyor diye hem Milliyetçi Hareket Partisini hem ülkücü hareketi hem de Türkiye’yi riske atamayız.

IŞİD’in kendisinde 3 bin civarında bir Türkiye kökenli teröristin olduğu ifade ediliyor. Bir 3 bin civarında da potansiyel terör örgütü üyesi olmaya aday Türkiye’nin içerisinde olduğu söyleniyor. Bu ikisinin toplamı 6 bini buluyor. PKK  terör örgütünün 5 bin civarında olduğunu kabul ettiğiniz de ondan da daha tehlikeli bir örgütle Türkiye her an burun buruna kalabilir”

 

mhahape
 // M.N.A
ulan Bahçeli olmasaydi ülkemizde huzur olurdu pkk da olmazdi...
21 Ağustos 2014 09:46
11:16
 // izmir izmirli
Ha ha! sen neymişsin be...
15 Ağustos 2014 11:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler