YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Efkan Ala'dan flaş 'Fuatavni' açıklaması
Efkan Ala'dan flaş 'Fuatavni' açıklaması
16 Mayıs 2015 17:33
Eski İçişleri Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, sosyal medya üzerinden bilgi servis eden Fuatavni hakkında konuştu.

Devletin kendine yönelik yöntemlerinin olduğunu söyleyen Ala, Fuat Avni ile ilgili soruya, "Bulamadınız diye bir şey yok. Yani devletin de kendine göre bir takım yöntemleri oluyor. Onun için yani bu sorunuzun cevabı hüküm cümlesini kurmamış olmamanız daha doğru olur" cevabını verdi.  

Efkan Ala, "İsmi telaffuz etmeden cevap vereceğim. Bulamadınız diye bir şey yok. Yani devletin de kendine göre bir takım yöntemleri oluyor. Onun için yani bu sorunuzun cevabı hüküm cümlesini kurmamış olmamanız daha doğru olur. Bulamadınız değil de. Yurtdışından insanlar bir şeyler yazıp çiziyor biliyorsunuz.

O dönemlere bakın ne kadar gerçek ne kadar yalan bunları siz takip ediyorsunuz. Sosyal medya bir gerçektir. Söylediğim şey tek başına orası insanları zihnini varacakları kararları şekillendirmesin. Türkiye’de hem tarım, sanayi ve bilgi toplumunu bir arada yaşıyoruz. Dolayısıyla kitle iletişim araçlarından gündemi takip edenlerimiz var" dedi.

Etiketler: ,
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler