YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dünyanın en büyük terör partisi HDP'dir
Refah Partisi Eski Milletvekili Şevki Yılmaz İslam ve Türkiye'nin gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yılmaz "Dünyanın en büyük terör partisi HDP'dir. Kendi seçmenini bana oy vermezsen öldürürüm diyen tek haydut partidir" dedi.
Dünyanın en büyük terör partisi HDP'dir
06 Aralık 2015 / 10:40 Güncelleme: 06 Aralık 2015 / 10:49

Kanal A da yayınlanan Tuğba Dalkılıç'ın hazırlayıp sunduğu Tarih ve İrfan programına bu hafta Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Refah Partisi Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili  Osman Aydın katıldı. 

Gündeme ilişkin birçok konuya değinen Şevki Yılmaz "Dünyanın en büyük terör partisi HDP'dir. Kendi seçmenini bana oy vermezsen öldürürüm diyen tek haydut parti. HDP'nin kürt davası olsa. Kimle işbirliği yapması lazım? Kürtlere ana dili dahil birçok özgürlüğü getiren Tayyip bey ve arkadaşlarına teşekkür etmeleri lazım. Kürt'e, Türk'e, Arap'a, Laz'a, Alevi'ye kim zülm etti bu ülkede CHP zulmetti. Kimle kol koladır HADEP? Demekki senin Kürt diye davan yok. İsrail'in soykırımını ilan etmiyorsun. Bu ülkede Ermenilerin soykırımını ilan ediyorsun. PKK tam bir Ermeni terör örgütüdür. Türkiye'de Ermeniler HADEP, PKK yoluyla Van bölgesini ele geçirmek Güneydoğu'da İsrail'e hediye etmek için kurulmuş bir örgüt. Ama Türkiye'nin sahibi var" şeklinde konuştu.

İşte Şevki Yılmaz'ın konuşmasından öne çıkanlar:

İSLAM ALEMİNİN LİDERİ YOK

Avrupalılar bizim ülkelerimizde işgaldeler biz oralarda işğalde değiliz. Fransa, ABD'de hangi müslüman ülke orduları var. Avrupa'nın orduları Afganistan'da ne işi var Afganistan'da senin. Amerika'ya soruyoruz kendin gelmişsin Afganlı senin toprağına gelmemiş. Vatan savunması ne zaman terörist olmuştur vatan müdafası. Bunlar tabi terör estirecekler işgallerini devam ettirecekler neden? Meydan boş meydan niçin boş?  İslam aleminin sadece islam alemide değil insanlık aleminin lideri yok. Lider bir ülke süper güç bir ülke yok. Onları en büyük engel gördükleri Osmanlı devletini yıktılar içimizdekilerle işbirliği yaparak meydan tilkilere kaldı. Bu tilkiler dünya yönetimini ele geçirdi bizim olmayışımızdan dolayı ve tüm bu ülkeleri terörist avı diye barbar avına çıktık diye kendi ülkelerini halklarını aldatmak için yaptılar. Osmanlının Asya da hiç seferi yoktur. Osmanlı emperyalist olsaydı doğuya gitmesi mantıklıydı batıda maden mi var. Ne işi vardı Viyana'da. Doğu'ya iki seferi vardır. Orada da kötülerle savaşmak için gitti. 

11 EYLÜL'Ü AMERİKA TEZGAHLADI

Amerika Afganistan'da batınca 11 Eylül'ü tezgahladı. 11 Eylül'de uçakların hiçbirinde pilot dahi yoktu. İsim versinler. Uzaktan kumandalı uçaklarla o küleler düşürülmüştür. Uçak içinde bir tane yolcu yoktu. Göstersinler isimlerini dünyaya şu yolcular uçaktaydı diye.Yolcusuz uçaktır Amerika'nın uzaktan kumanda ettiği iki uçaktır. Hedefi ne? Hedefi Avrupa'da yayılmakta olan suratle Fransa'da ve diğer ülkelerde hidayet bulan müslüman olan insanlar var. Bu gelişmeyi önlemek ve Avrupa'yı arkasına alıp Ortadoğu'daki işgallerine devam ettirmek için 11 Eylül'ü tezgahladılar. İslam barış dinidir. Esselamı Aleyküm yani selamında bile barış vardır. 

KİM İNSANLARI SİLAHA ÇAĞIRIYORSA YA HAİNDİR YA CAHİLDİR

İslam dini fertlere, cemaatlere cezaları uygulama yetkisi vermemiştir. Kim insanları silaha çağrıyorsa yer altına ya haindir ya cahildir ismi IŞİD'de olsa. Cihadın savaş bölümünü Cenabı Hak sadece devletleri görevlendirmiştir. Devletin dışında ne kısası uygulayabilir insanlar ne diğer cezaları uygulayabilir. İslam kelimesini bir örgüt kullanıyorsa anlaki o seni kullanacak demektir. 

İSLAMDAN BAŞKA HER DÜZEN TERÖRİZ DÜZENİDİR

Biz sivrisineklerle uğraşıyoruz. Sivrisinekleri bitirerek terörü önleyemezsiniz. Teröristleri öldürerekte bitiremezsiniz. Öldürmek mesele değil. kazanmak ve diriltmek, terörü bitirmenin yolu terörizmdir. Terörizm nedir? İslamdan başka her düzen terörizm düzenidir. PKK bir plak. Bu ükede terör her dönem masuz hortlatılmıştır. Ülke ayağa kalkmasın. iç sorununu çözen devlet güçlü devlet olur. Önce terörü islama yaptılar. En büyük terörü islama yaptılar. Haftalık tatil cuma pazara kurban edildi. İlkelerimiz batıya kurban edildi. Ben silahın kurşunuyla ölene acımıyorum.  Bu emperyalizmin mahfettiği esrarkeş eroinman tarihten uzak olan gençlere acıyorum. Öbürü şehit oluyor askerdir, polistir vatandaştır. Ama ahiretini yok ettiğimiz nesil.

CHP'NİN ALTI OKU İMANIN ALTI ŞARTINI YOK ETMEK İÇİN KASITLI KONULDU

Önce savaş medeniyetimize yapıldı en büyük terör. Onun için Bediüzzaman Hazretleri diyor CHP'nin altı oku imanın altı şartını yok etmek için kasıtlı konulmuş. Neden gül koymadın parti amblemine neden silah koydun? Biz bir parti kursak altı tane sustalı bıçak, ürkütür değil mi? Ok silah değil mi ok?  o ok imanın altı şartı bugünkü bataklığı oluşturmak için. Kadere iman, ahirete iman, nesilde meleklere iman, lider olarak peygamberimizin liderliğini ortadan kaldırma. 

PKK BU ÜLKEDE PLAKA, DÜN ASALAYDI BUGÜN PKK

Velhasıl onu yaptıktan sonra birde mezhepleri Türkiye'ye düşman etmek için terör estirdiler. Dersimi bombalıyor. Sadece sunni ile uğraşmadılarki. Dersim alevi şia kardeşlerimiz. Birgünde 30 bin kardeşimiz kadledildi. İsmini bile Tunceli'ye çevirdiler. Neden Alevi kardeşlerim devlete düşman olsun DHKP olsun. O çocuklar hep Dersim katliamının intikamı için bilmeden neye düşman olduğunu bilmeden Türkiye'ye düşman edildi. Bir yandan Şeyh Sait Diyarbakır'da 50 bin talebesiyle kurşuna diziliyor sunniler bu ülkede düşman olsun. PKK bu ülkede bir plaka, dün Asalaydı bugün PKK. Çekiç güç bu ülkeye neden geldi. Amerika'yı konuşalım. PKK'yı bu ülkeye çekiç güç getirdi. 

DÜNYANIN EN BÜYÜK TERÖR PARTİSİ HDP

Bataklığı kurutmadan bu iş olmaz. Osmanlı'da fizan Türkiye'de Van sürgün yeri. barışı nasıl sağlayacağız. Devlete yaramazlık yapmış savcıyı oraya sür. Neden sürgün yeri mi orası? Dolayısıyla yılların birikimi bu. Ve dünyanın en büyük terör partisi HDP. Kendi seçmenini bana oy vermezsen öldürürüm diyen tek haydur parti. HDP'nin kürt davası olsa. Kimle işbirliği yapması lazım? Kürtlere ana dili dahil birçok özgürlüğü getiren Tayyip bey ve arkadaşlarına teşekkür etmeleri lazım. Kürt'e, Türk'e, Arap'a, Laz'a, Alevi'ye kim zülm etti bu ülkede CHP zulmetti. Kimle kol koladır HADEP? Demekki senin Kürt diye davan yok. İsrail'in soykırımını ilan etmiyorsun. Bu ülkede Ermenilerin soykırımını ilan ediyorsun. PKK tam bir Ermeni terör örgütüdür. Türkiye'de Ermeniler HADEP, PKK yoluyla Van bölgesini ele geçirmek Güneydoğu'da İsrail'e hediye etmek için kurulmuş bir örgüt. Ama Türkiye'nin sahibi var. Acıdığımız o dağlara gidip aldanan gençlere acıyoruz. Yani terörist dediğiniz gençler öldürülüyor diye bayram etmiyoruz. İçimiz sızlıyor. Onunda ana babası var. O çocuklar yetişseydi bu hale gelmezdi. 

EĞİTİME KÖKTEN NEŞTER ATILMASI LAZIM

Bediüzzaman hasretleri susturulmasaydı evi zindan yapılmasaydı. Süleyman Hilmi Tuna han hazretleri susturulmasaydı. Muhammet Saidler bu ülkede susturulmasaydı. Bugün o yavrulara karınca esdiremezdiniz. Onun için Milli Eğitim Bakanına yalvarıyorum. Allah aşkına PKK'nın ilkokulu yok, PKK'nın anaokulu yok nerden yetiştiriyor bunu. Devletin okullarından Hakkari'de imam Hatibe giden çocuk polis taşlamıyor. Aynı Hakkarilinin öz kardeşi liseye gidiyor polis taşlıyor. Demek sistem burada. Onun için diyoruzki öğretmenleri mülakatla alın. Savcıyı sözlü alıyorsunuz. Polisi sözlü alıyorsunuz. hangisi önemli polis mi öğretmen mi? Dolayısıyla bu iktidar suratle öğretmenleri seçerek almalı. Para vereceğim öğretmen diye haydutluk yapacak. Yaz tatilinde çocukları Kandil'e çıkaracak. Evet yaz tatilinde devletin resmi öğretmeni Kandil de kamp yaptırıyor çocuklara. Nasıl bunu yapabilirsin ya. Kökten neşter atılması lazım. 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK 

 // Akif
İşte MİLLİ GÖRÜŞ işte gerçek .AKP de onun bir eseridir Yeni bir TÜRKİYE İÇİN BİRLİK BERABERLİK. ALLAH RAZI OLSUN HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH VATANA MİLLETE TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH Amin. Dünyanın Başkenti TÜRKİYEM CANIM BENİM BİTANEM....
06 Aralık 2015 14:26
İşte doğrular
 // Abdullah
Senin Allah'ına kurban hocam.....
06 Aralık 2015 10:53
 // Rasim DUMAN
Muhterem Sevki YİLMAZ beyefendinin bu beyanatinin altina imzami atiyorum. İste size "yerli ve milli" emsali bir kiymetli insan....
06 Aralık 2015 08:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler