YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Dünya tersine döner, HDP ile bir araya gelinmez"
Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) bir kez daha Kayseri Milletvekili seçilen Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, “MHP ile HDP koalisyon yapacak” şeklinde ortaya atılan iddialara tepki gösterdi.
"Dünya tersine döner, HDP ile bir araya gelinmez"
09 Haziran 2015 / 21:47 Güncelleme: 09 Haziran 2015 / 21:49

Halaçoğlu, “Dindar geçinip hırsıza, yolsuza, vatanı satana, kul hakkı yiyene oy verenler, onlarla işbirliği yapanlar utansın. Dünya tersine döner, HDP ile bir araya gelinmez” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili seçilen Yusuf Halaçoğlu, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yapılan bazı yorumlara da tepki göstererek, şu ifadeleri kullandı:

“Bu sayfada yorum yapıp, MHP'nin HDP ile birlik olup, koalisyon yapacağını söyleyen kendini bilmezler, bugüne kadar onlarla kucak kucağa olan AKP'ye ses çıkarmadılar. Şimdi tutmuşlar bizi kendileri gibi sanıp senaryo yazıyorlar. Dünya tersine döner, HDP ile bir araya gelinmez. Genel Başkanımız gerekli açıklamayı yaptı. Dindar geçinip hırsıza, yolsuza, vatanı satana, kul hakkı yiyene oy verenler, onlarla işbirliği yapanlar utansın. Hiç kimse başka suçlu aramasın. Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir.”

 // koc
israilli yazar bugün erdoğana küfrediyor ey mhp sende birazcıktaolsun milibirruhvarsa kimlerin ziltakıp oynadığını görürsün...
09 Haziran 2015 22:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler