YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DP'de Mustafa Sarıgül depremi
DP'nin Bursa il ve ilçe örgütlerinde görev yapan 400 yönetici, Mustafa Sarıgül'ün liderliğini yaptığı TDH'ye katılmak üzere partilerinden istifa etti.
DP'de Mustafa Sarıgül depremi
03 Aralık 2009 / 15:54 Güncelleme: 03 Aralık 2009 / 15:52

Mustafa Sarıgül'ün önümüzdeki cumartesi günü Bursa'da düzenleyeceği miting öncesinde, Demokrat Parti'de görev yapan 400 kişi partilerinden istifa ederek TDH'ye katıldı. İstifa edenler arasında, Anavatan Partisi-Demokrat Parti birleşmesi öncesinde Anavatan Partisi'nde görev yapan çok sayıda ilçe başkanı ile belediye meclis üyeleri de bulunuyor.

"DAHA ÇOK İSTİFA OLACAK"

İstifalar nedeniyle Bursa'da düzenlenen basın toplantısında konuşan ve Türkiye Değişim Hareketi içerisinde yer alan Bursa eski milletvekili Feridun Pehlivan, Türkiye Değişim Hareketi'ne önümüzdeki günlerde daha büyük katılımların olacağını söyledi.

Pehlivan, "Türkiye Değişim Hareketi, her geçen gün daha geniş halk kitlelerini ve her siyasi düşünceden insanı bünyesine katarak, yeni bir iktidar alternatifi olarak gelişiyor." dedi.

cenaze nakıl aracı
 // çanakkale şehitleri
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
07 Aralık 2009 10:09
HİZİP
 // ALİ AYDIN
Zaten, gerici partilerinde istediği buydu.HA SOSYAL DEMOKRAT ,HA DEMOKRATİK SOL, yani halkı bölmek için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar.Esas sorun,demokratik güçlerin birliğinde,:Arkadaşlar,geçmişten hiç ders almadıızmı!kapitalistler,dnide kullanır imanıda,hatta ses çıkarmazsan SARIGÜL gibilerinide,.Meydanı boş bulmuşlar önüne gelen sol parti kuruyor,bölünmek için.Tabii buda sermaye partilerine yarıyor.ÇOook yanlış yapılıyor çook!Eğer sizler gerçek demo...
04 Aralık 2009 23:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler