YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dokunulma korkusu Demirtaş'ı böyle çark ettirdi
Hendekçi partinin eş başkanı Selahattin Demirtaş, "Biz barışın hatırına evlatlarımızın hatırına, bu ölüp giden insanların hatırına, bu anaların hatırına, biz yine de barış sürecine gönülden destek veririz" açıklamalarında bulundu.
Dokunulma korkusu Demirtaş'ı böyle çark ettirdi
16 Nisan 2016 / 22:20 Güncelleme: 16 Nisan 2016 / 22:28

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "AK Parti'nin emrindeki hiçbir yargıç ya da savcı bizi yargılayamaz. Güçleri yetmeyecek" iddialarında bulundu.

Partisinin Siirt il kongresinde konuşan Selahattin Demirtaş, dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili kendilerinde zerre kadar korkunun olmadığını ileri sürdü. Demirtaş, kaygılarının kendileri için değil, ülke için olduğunu savundu.

Kazdığı hendeklerin arkasından güvenlik güçlerine ateş edenlere övgüler yağdıran Demirtaş, Büyük bir yalan ve iftirayla karşı karşıya olduklarını, bütün olup bitenden kendilerinin sorumlu tutulduğunu öne sürerek, "Ama bugün barış politikasında dönsek, biz barışın hatırına evlatlarımızın hatırına, bu ölüp giden insanların hatırına, bu anaların hatırına, biz yine de barış sürecine gönülden destek veririz" iddialarında bulundu.

 // İsmail
Yalancı bebo selo, cezanızı çekeceksiniz...
17 Nisan 2016 13:02
yalancı
 // haassss..... ordann
ooorrrrrrrr...............
17 Nisan 2016 00:28
 // Ufuk
Ya arkadaş bi insanda biraz ar.namus edep.haya. delikanlılık olacak arkadaş nasıl bir kivirtmadir bu. Ulan bi şeyin peşinden gidiyormuş gibi gözüküyorsunuz sıra size gelince hemen kuyruklar iniyor. Kürt kardeşlerim sesleniyorum prim vermeyin bu Ermenilere dik durun yapmayın bu güzelim ülkeye bunu...
17 Nisan 2016 00:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler