YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Dökülen kanların hesabı sorulur'
'Dökülen kanların hesabı sorulur'
10 Eylül 2012 22:26
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada 2 erin şehit olmasına ilişkin ''Dökülen kanların hesabını bu millet er geç soracaktır'' değerlendirmesini yaptı.

Destici, Şemdinli'de terör örgütü ile güvenlik kuvvetleri arasında çıkan çatışmada 2 erin şehit olması ve 7 askerin yaralanması dolayısıyla yayımladığı mesajda, şehitler kervanının gün geçtikçe büyüdüğünü belirtti.

Destici, mesajında şunları kaydetti:

''Dökülen kanların hesabını bu millet er geç soracaktır. Hak, galebe çalacak ve hainler eninde sonunda hüsrana uğrayacaktır. Cenabı Allah, onlar istese de istemese de bu milleti ilelebet yaşatacaktır. Dipsiz, ufuksuz ve boş hayallerle bu kadim milletin huzurunu bozmayı bir meslek haline getirmiş bu yürekleri katı, kalpleri mühürlü, hak ve hakikatten bihaber olan bu güruh, sonunda tarihin karanlık sayfalarında yerini almaya mahkumdur. Dirliğimize bütünlüğümüze uzanan eller kırılacaktır. Şehitlerimize yüce Azze ve Celle'den rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve necip milletimize başsağlığı, 7 yaralı askerimize ise acil şifalar niyaz ediyorum.'' AA
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler