YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan BBC'ye tepki
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan BBC'ye tepki
23 Temmuz 2016 23:23
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "BBC, Türkiye'de darbeyi destekleyen, hükümete saldıran birisini bulamadığı için üzgün. Daha çok üzüleceksiniz." dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türk halkının demokrasiyi savunmak için canı pahasına tanklara direnmesini hiçe sayarak darbe yanlısı açıklama yapacak birilerini arayan BBC muhabirine Twitter'dan tepki gösterdi.

Twitter hesabından, BBC muhabiri tarafından gönderilen mailin ekran görüntüsünü paylaşan Çavuşoğlu, "BBC, Türkiye'de darbeyi destekleyen, hükümete saldıran birisini bulamadığı için üzgün. Daha çok üzüleceksiniz" değerlendirmesini yaptı.

Ekran görüntüsünde kendini BBC International TV News Channel ve BBC World News'in yapımcısı olarak tanıtan James Bryant isimli kişi mailinde şu ifadelere yer veriyor:

"Ülkede hükümetin yaptıklarını eleştirecek birilerini bulmakta zorlamakta zorlanıyoruz. Geçen hafta ülke lehine konuşan bir sürü insana yer verdik. Mevcut durumun aksine konuşabilecek birilerini bulmayı umuyoruz. Bildiğiniz birileri var mı?"


AA

Fesübhânallah
 // Rasim DUMAN
Oğlum James, yahu ne oldu size, komple akıl tutulması mı yaşıyorsunuz? Ne demek "darbesever arıyoruz"...!? Can DÜNDAR'ı niye gönderdik size, alın tepe tepe kullanın...! Yoksa o sizi tatmin etmiyor mu? Merak etmeyin, bizde hain bitmez be "soluk yüzlüm"... Yakında İngiltere'ye damlamaya başlarlar; şu an bir kısmı yoldadır. Asıl büyük kısım da "estetik" oldular, nekâhet dönemindeler. Merak etmeyin, sizin aradığınızı söyleriz....
24 Temmuz 2016 Pazar 00:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler