YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DGP'de ilk istifa: Partide demokratik bir ortam yok
"Paralel yapı"ya yakınlığıyla bilinen Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal'ın önderliğinde kurulan 'Demokratik Gelişim Partisi'nden ilk ayrılan isim Fevzi Bubilik oldu.
DGP'de ilk istifa: Partide demokratik bir ortam yok
06 Kasım 2014 / 12:58 Güncelleme: 06 Kasım 2014 / 12:59

Stargazete.com'un ulaştığı Fevzi Bubilik, DGP'yi ilk toplantıdan sonra bıraktığını açıkladı. İlk etapta İdris Bal'a parti ile alakalı bazı tereddütleri olduğunu söylediğini ve partinin bir grup endeksli olmayacağına dair garanti aldığını belirten Bubilik, daha birinci toplantıda bir emrivaki ile karşılaştıklarını ifade etti.

Partide demokratik bir ortam yok

Başkanlık Divanı'nı oluşturma konusunda itiraz ettiğini söyleyin Fevzi Bubilik, toplantıda yaptığı itiraz sonrasında İşadamı Kani Kudu ile tartıştıklarını ve Kudu'nun kendisine 'fitneci' diyerek hakaret ettiğini ifade etti. Parti ile ilgili bir takım kararların oldu bittiye getirilerek alındığını ve partide demokrat bir ortam olmadığını söyleyen Fevzi Bubilik, sonrasında istifa ettiğini belirtti.

"Daha Kurucular Kurulu'nun tamamı oluşmadan karar alamazsınız, bu demotratik olmaz" diyen Fevzi Bubilik, parti toplantısındaki tavrın ve tutumun iyi olmadığını ve İdris Bal'ın ötesinde partiye etki eden bir gücün olduğunu iddia etti. İdris Bal'ı yakın bir zamanda tanıdığını ifade eden Fevzi Bubilik, Bal'la bir sorunu olmadığını buna rağmen Bal'ın gücünün yetmediği bir takım şeylerin olduğuna üzülerek şahit olduğunu dile getirdi.

 

21:21
 // burhan
belli iste pensilvanyann gen.baskanlgnda kurulmus komedi gurubu Allah basarilarini engellesin evlerine atesler dusursun ...... onlarin msyonu parti tuzugu bu heralde...
06 Kasım 2014 21:21
gubidikle is yaparsan boyle olur
 // sonnerr
abidik gubidik...
06 Kasım 2014 19:53
Allah birliklerini bozsun
 // mrt
mülaane demişlerdi, Allah birliklerini bozsun ....... diye devam ediyordu. unutmuşlar için bir hatırlatma... pensilvanyadan gelen talimatlara itiraz edenlere fitneci yaftası yapıştırılmış, partinin adında demokrasi var, yerseniz....
06 Kasım 2014 Perşembe 14:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler