YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli’'ye suç duyurusu
Devlet Bahçeli’'ye suç duyurusu
19 Eylül 2015 08:02
Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu. Canpolat, Bahçeli’nin “Bizans’in varisi” benzetmesini suç duyurusu konusu yaptı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat kendilerine yönelik iftiralarda bulunduğunu iddia ettikleri MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusu öncesi basın açıklaması yapan Canpolat, Osmanlı Ocakları’na yapılan saldırı, iftira ve kumpasları endişeyle izlediklerini belirterek; “Bu paralel yapının şer planlarına Sayın Bahçeli’de kanmış olacak ki, vatanını, milletini özünde seven gerçek Osmanlı torunlarına ‘Sarayın arkasında bağlı duran, kendilerine Osmanlı Ocakları diyen, aslında aziz ecdadımızın ruhunu zedeleyen, mirasını lekeleyen, Bizans’ın verisi güruh nifak saçmaktadır.

Bu güruhun, kimi zaman bozkurt işareti, kimi zaman da zafer işareti yaptığı görülmektedir’  diyerek kendi değerlerine hakaret ve iftira ediyor. Sorarlar size var mı bir delilin yoksa Sayın Bahçeli kendisine karşı oluşan tepkiyi ve buna bağlı olarak hızlanan kopmaları engellemek için mi böyle bir iftiraya yeltendiler.

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Bizleri gerçek ülkücü kardeşlerimizle asla karşı karşıya getiremeyeceksiniz diyen Canpolat, “Kimse Kürt, Alevi, Sosyal Demokrat ve sağ görüşlü kardeşlerimizle ve dahi gayri Müslim vatandaşlarımızla da bir araya getiremeyeceksiniz” diye konuştu. 

 

STAR

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler