YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'ye seçim öncesi kötü haber
Devlet Bahçeli’nin koalisyon sürecindeki tavrı, uzmanlara göre MHP’ye önümüzdeki seçimlerde oy kaybettirecek.
Devlet Bahçeli'ye seçim öncesi kötü haber
19 Ağustos 2015 / 07:17 Güncelleme: 19 Ağustos 2015 / 12:10

Uzmanlara göre seçmen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli koalisyon sürecindeki tavrının faturasını ilk seçimde MHP’nin önüne koyacak.

Mehmet Murat Pösteki (ORC Yönetim Kurulu Başkanı): MHP tabanı AK Parti'yle koalisyon kurmasına sıcak bakıyordu. MHP’nin bundan dolayı önemli ölçüde oy kaybedeceğini düşünüyorum.
 
Mustafa Şen (GENAR Araştırma Şirketi Genel Müdürü): Seçmen, Bahçeli’nin bu uzlaşmaz tavrını not etti. Bunun faturasını ilk seçimde MHP’nin önüne koyacaktır.  

Yrd. Doç. Dr. Nebi Miş (SETA Siyaset Araştırmaları Direktörü):  Terörden kazanan bir partiyim diyor ve ona göre siyaset geliştiriyor. Seçmen yarın HDP’ye bakanlıkların verildiği bir iktidarın hesabını soracaktır.
 
Doç. Dr. Erdinç Yazıcı (Gazi Üniversitesi Öğretim üyesi): Beklenti MHP’nin daha sağduyulu bir yol izleyeceği şeklindeydi. Seçimden bu yana ortaya konulan politika herkesin kafasını karıştırdı. MHP tabanında da bir rahatsızlık yaratacaktır.

o ancak...!!!
 // Muhafız
Bahçeli ancak ne yapar Biliyormusunuz? ,DSP gibi sol partileri destekleyerek, hükümet kurar, terör örgütü elebaşısının idam edilmemesi için, idamın kaldırılmasına zemin oluşturup, idamın kaldırılması için hazırlanan kanuna imza atar. Ondan sonra da hiçbir şey olmamış gibi davranarak sinsice kendi seçmenini kandırmanın yollarını arar.Neden sol partileri desteklediğin kadar sağ partilere destek vermiyorsun acaba? Türkeş bu yaptıklarını görse acaba senin vücudunda kırılmamış kemik bırakırmıydı??!!!...
19 Ağustos 2015 Çarşamba 18:45
vah bahceli vah!
 // tek bir sansin vardi onuda tükettin
...ak partisi ile hükümet kurup bu ülke icin bi civide sen vuracaktin ak partisinin sahesinde onuda teptin,bundan sonra sittim sene yapamazsin....
19 Ağustos 2015 Çarşamba 16:00
yalan
 // isimsiz
Hdp bakanlık alırsa sorumlusu neden olan Davutoğlu , MHP yine 15,5 alır , AKP açılımdan vazgeçti de MHP mı olmaz ddi sallamayın bu kadar da...
19 Ağustos 2015 13:08
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler