YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'ye Cemevinden veto
Devlet Bahçeli'ye Cemevinden veto
28 Kasım 2014 11:50
Davutoğlu'nun Dersim tartışması sonrası "Bu sözlerini Tunceli'de de söyleyebilir misin?" sözleri üzerine Tunceli'ye gitmeye karar veren MHP Genel Başkanı Bahçeli, esnaf ve cemevini ziyaret etmeyecek!

Bahçeli'nin Tunceli ziyaretinde esnafı ve cemevini ziyaret etmesi bekleniyordu. Fakat cemevi yetkililerin olumsuz tavrı ve esnafın kepenk kapatması nedeniyle Bahçeli'nin programında son dakika değişikliğine gidildi.

Devlet Bahçeli Tunceli'de. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Dersim tartışması sonrasında Bahçeli'yi eleştirirken "Bu sözlerini Tunceli'de de söyleyebilir misin?" sözleri üzerine kente gitmeye karar veren Bahçeli'nin ilk durağı valilik olacak. Programa göre daha sonra Cuma namazını kılması sonrasında esnaf ve cemevini ziyare etmesi bekleniyordu.

Esnaf ve Cemevi ziyareti iptal

Ancak son iki programda değişikliğe gidildi. Esnaf ziyareti ve cemevine yapacağı ziyaret MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin programından çıkarıldı.

Cemevi yetkilileri istemedi

Cemevi yetkilileri cenaze olduğunu ayrıca cemevinin siyasete alet edilmesini istemedilerini söyledi.

Esnaf kepenk kapattı

Ayrıca şehir merkezinde grupların toplanması ve esnafın kepenklerini kapatması nedeniyle esnaf ziyareti de Bahçeli'nin programından çıkarıldı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler