YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli’den şaşırtan iddia !
Devlet Bahçeli’den şaşırtan iddia !
22 Şubat 2014 15:58
Sakarya’da ikinci durağı olan Karasu ilçesinde partililere seslenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yakında ekonomik sıkıntılarla da karşılaşılacağını söyledi.

Bir günlük çalışma programı için Sakarya’ya gelen MHP lideri Devlet Bahçeli, Kocaali ilçesindeki mitingin ardından Karasu ilçesinde de vatandaşlarla buluştu. Suriyeli mültecilerden bahseden Devlet Bahçeli, “Suriye’de iç savaş var. Suriye’de 130 bin insan hayatını kaybetmiş.

2 milyon insan göç etmiş. 700 bin kişi Türkiye’ye gelmiş. Bunlara yardım yapılıyor ama aynı yardım Kilis’teki yoksul kardeşime olmuyor. Aynı yardım Gaziantep’te olmuyor. İzmir’deki kardeşlerimize yapılmıyor. Bunlar müslüman kardeşlerimiz gelsinler ekmeğimizin yarısını verelim ama öbür yarısını da Türkiye’deki kardeşlerimize verelim. Bunun sebebi dün Esad kardeşindi. Bugün düşmanın oldu seni düşman eden kim bunları düşün. Türkiye bu yönüyle huzurlu değil. Türkiye’de istikrar yok. Yakında ekonomik sıkıntılarla da karşılaşacağız” dedi.

Bahçeli buradaki konuşmasının ardından Ferizli ve Söğütlü ilçelerinde de meydanlarda toplanan yüzlerce partiliye hitap ettikten sonra Adapazarı’na geçti.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler