YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'den MHP'deki muhaliflere sert eleştiriler
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir haber sitesine yaptığı açıklamada MHP'de yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.
Devlet Bahçeli'den MHP'deki muhaliflere sert eleştiriler
01 Mart 2016 / 09:45 Güncelleme: 01 Mart 2016 / 09:49

Bahçeli'nin açıklamasının başlığı, "Milliyetçi Hareket Partisi'ni Hedef Alan Komplo ve Tezgahların Arkasındaki Güçler ve Değişmeyen Hedefleri" olarak yayınlandı.

Devlet Bahçeli, MHP üzerinde hesaplar yapıldığını ve oyunlar oynanmak istediğini savundu, amacın ''ülkücü hareketi sokağa çekerek MHP'yi operasyon partisi haline getirmek" olduğunu belirtti.

Devlet Bahçeli, "MHP'siz siyaset, MHP'siz Meclis" istediklerini vurguladı, 1 Kasım sonrasını işaret etti.

"GÜLEN HAREKETİ MHP'Yİ ELE GEÇİRMEK İSTİYOR"

MHP lideri, açıklamasında Gülen Hareketini de hedef aldı, MHP'yi ele geçirerek partileşme ve siyasi sığınak arayışında olduklarını ifade etti. Ayrıca "içimizde piyonlar da var" dedi, muhalifleri sert dille eleştirdi. 

Bahçeli, "MHP'nin önünü açmak sloganına sarılırlar. Gerçekte açmak istedikleri şahsi ikbal ve çıkar kapısıdır" ifadeseni kullandı.

Bahçeli, bazılarının milletvekili adayı gösterilmediği için intikam hırsıyla MHP'nin "sahte kurtarıcısı" rolüne soyunduklarını, bazılarının ise iktidar kapısında çıkar peşinde koştuğunu söyledi. 

Devlet Bahçeli, açıklamasını ''Milliyetçi Hareket'e ayar vermeye çalışmak hiç kimsenin harcı ve haddi değildir" mesajıyla sonlandırdı.

MUHALİFLER O SIRADA CANLI YAYINDAYDI

CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında, MHP'de Bahçeli'ye muhalif duruşlarını en son ortaya koyan Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu, ve Ankara eski milletvekili Özcan Yeniçeri konuk olmuştu.

7 hazirandan beri hesaplar yapıldı
 // M
Çünki yerli bir genelbaşkan işlerine gelmedi feto ların adamlarına ellerindekileri değerlendirmeye çalışıyorlar,ama hava alırlar ben mhp li değilim ama arkadaşların var vatana ihaneti asla kabullenmezler....
01 Mart 2016 Salı 16:25
 // Selim
Bu kirli oyuna gelmeyin ülkücü kardeşlerim . Fetonun taşeronluğunda vatikan merkezli bi operasyon . Bakın son günlerde zaman meral ablayı parlatıyo.ü...
01 Mart 2016 13:11
//
 // ismail
kaset komplosu ile chp dizayn edilmiş, mhp ise ele geçirilememiştir. ülkücüler bahçeliye sahip çıksın. değişim diye chp başına getirilen zattan bir tane daha mhpye getirilmeye çalışılıyor....
01 Mart 2016 Salı 09:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler