YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'den geçersiz oy eleştirilerine sert yanıt
MHP lideri Devlet Bahçeli, Meclis Başkanlığı 4. tur oylamasında geçersiz oy kullanmaları hakkında yapılan eleştirilere sert yanıt verdi.
Devlet Bahçeli'den geçersiz oy eleştirilerine sert yanıt
02 Temmuz 2015 / 17:47 Güncelleme: 02 Temmuz 2015 / 17:53

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP'nin Facebook hesabı üzerinden partisine yönelik suçlamalara oldukça ağır bir üslupla cevap verdi.

Bahçeli, "Ne ibretliktir ki, HDP'yi yok saymamızdan rahatsız olanlar bizi eleştiri yağmuruna tutmaktadır. Herkes meşrebine ve mayasına uygun konuşmaktadır. Ekranlarda, gazete köşelerinde, uzatılan mikrofonlarda bize demokrasi dersi vermeye cüret edenler önce vicdan, aidiyet ve ahlak imtihanından geçmeyi denemelidir. Bizim kimsenin aklına ihtiyacımız yoktur" dedi.

İşte Bahçeli'nin o açıklaması:

Ne ibretliktir ki, HDP'yi yok saymamızdan rahatsız olanlar bizi eleştiri yağmuruna tutmaktadır.
Herkes meşrebine ve mayasına uygun konuşmaktadır.

Ekranlarda, gazete köşelerinde, uzatılan mikrofonlarda bize demokrasi dersi vermeye cüret edenler önce vicdan, aidiyet ve ahlak imtihanından geçmeyi denemelidir.

Bizim kimsenin aklına ihtiyacımız yoktur.

Şimdi kalkıp bayrağa sarılı şehit naaşlarını, hıçkıra hıçkıra ağlayan şehit analarını, bir uzvunu kaybetmiş muhterem gazilerimizi unutalım mı?

Emzikli bebeklerin vücutlarında açılan kurşun deliklerini aklımızdan çıkaralım mı?

Köy ve karakol baskınlarını, yol kesmeleri, pusu kurmaları, mayınlı saldırıları olan olmuş bir kere diyerek hafızamızdan silelim mi?

Devlet BAHÇELİ

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler