YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'den Feyzioğlu'na flaş eleştiri
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay'ın 146. kuruluş yıl dönümü töreninde Feyzioğlu'nun sözlerini "Baro Başkanı'nın ucu açık, her konuya girip çıkan konuşması alenen kışkırtıcıdır" diye değerlendirdi.
Devlet Bahçeli'den Feyzioğlu'na flaş eleştiri
13 Mayıs 2014 / 11:12 Güncelleme: 13 Mayıs 2014 / 11:38

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.

İşte o konuşmadan satır başları:

* Barolar Birliği Başkanı’nın kendini beğenmiş tarzı, her satırı siyaset kokan açıklamaları başbakanı tahrik etmiştir. Baro Başkanı çalmış, Başbakan oynamıştır.

* Başbakanı siyaseten tahkir eden laf yarışı devletin saygınlığına gölge düşürmüştür. Biz Başbakan'ın ne kadar tahammülsüz olduğunu çok iyi biliyoruz. 

* Kesinlikle sokak jargonuyla söz kesenlerin ayıbıdır. Başbakan konuşmacıyı sağ duyu ve olgunlukla dinlemesi gerekirdi. Onaylamadığı ağırına giden herhangi bir taraf varsa, konuşmacı indikten sonra kendisine söylemeli yada yalaka medyayla iletmeli.

* Cumhurbaşkanı'nın bu duruma düşmesi talihsizliktir. Başbakan herkesi, patron benim imasıyla hizaya sokmuştur. Bu devlet geleneğinin inkarıdır.

*Güya Başbakan haksızlıklara itiraz ediyormuş, edepsizliklere dayanamıyormuş. Aşırı tepkisinin altında da bu özellikleri yatıyormuş. Bunların tamamı palavradır.

* Başbakan ister AYM’de bardak gidi dolsun, ister Danıştay’da boşalsın. İsterse Dolmabahçe’de figüran olsun, Cumhurbaşkanlığı kendisine 10 gömlek bol gelecektir. Sayın Başbakan artık çırpınma, uğraşma. Tezgahlarınla bu milleti yorma

*Hala ortak çatı teklifimizi anlamlandıramayanlar var.

Devlet Bahçeli'den Feyzioğlu'na flaş eleştiri
 // MERTKAN
keşke hiç eleştirmeseydin. konuştukça batıyorsun......
13 Mayıs 2014 Salı 14:17
sana yapılmış olsaydı.
 // alemci
remin altında kalan hem devletin hem milletin hesabını ver ondan sonra konuş taraftarlarını sokağa çıkarmamışmışta ucuz kahramanlıktan başka neyiniz var hale krizlerden nemalanan taraftarlarının ağzına tat vermiş nemaların peşindesiniz dün açıkladı 3.döneme takılan ak partilileri partisine çağırıyor olurda belki kaolisyon ortağı şansım olursa ülkeyi yönetem bunlar gelir yönetir düşdüğünüz durum bu....
13 Mayıs 2014 Salı 12:59
sana yapılmış olsaydı.
 // alemci
feyzonun başına gelebilecekleri düşünüyorumda gören desin eleştirmiş hem nalına hem mıhına sen kim başbakan kim sen düne kadar düşman olduğun ve birbirinize söylemediğiniz söz kalmayan paralel yapının kankası oldunuz artık partililerin zaman ve bugün okumaya başladılar haberin varmı fikir üretemediğin için paralel fikire yöneldiler göre suyun üstüne çıkacak sen 2001 krizi ve o dönemin hesabını ver ondan sonra konuş bir gecede insanlar fakir oldu çöplerden ekmek toplayanlar sokakta yatanların dep...
13 Mayıs 2014 Salı 12:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler