YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'den basın mensuplarına tepki
Yozgat ziyareti sırasında kendisini çeken kameraların ışığından rahatsız olan MHP lideri Devlet Bahçeli, basın mensuplarına "Kapatın şu ışıkları, yayınlamıyorsunuz bir de gösteriş yapıyorsunuz" diye tepki gösterdi.
Devlet Bahçeli'den basın mensuplarına tepki
27 Şubat 2014 / 08:50 Güncelleme: 27 Şubat 2014 / 10:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmaları kapsamında Yozgat'ın Çayıralan, Çandır ve Boğazlıyan ilçelerini ziyaret ederek, ilçe seçim iletişim merkezlerinin açılışını yaptı.

Bahçeli, gittiği her ilçede partililer tarafından karşılanarak, vatandaşlara hitap etti.

Çandır ilçesinde konuşma yaparken kendisini takip eden bazı basın mensuplarının kameralarının ışığından rahatsızlık duyan Bahçeli, "Kapatın şu ışıkları, yayınlamıyorsunuz bir de gösteriş yapıyorsunuz" dedi.

İşte o anlar:

bir ülkücü
 // yokki....
54 yaşında tam 40 yıldır bu camiada görmüş geçirmiş birisi olarak sesleniyorum d.b..bırak git o makamı hemde güruhunuda yanına alarak d...git,,,yada ÜÇ HİLALİ bırak,,yayınlasalar ne olacak allah aşkına,,milletin nefreti ifriti artacak bunumu istiyorsun,,kulaklarınızın patlamasınımı istiyorsunuz,,bu devletin vatanın milletin hilali ahmerin hayrına ne söyledin söyleyeceksinde yayınlansın,,,sizlerin peşinde olan gerçek ülkücü varsa yanarım,,yoksa ulusalcılarla c..d..kadar yolunuz var...........
27 Şubat 2014 Perşembe 10:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler