YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli'den alkış alan hareket
Bahçeli, TBMM'de 23 Nisan özel oturumunda konuşma yapmadan önce devlet geleneği gereği önce Başbakan'ı, sonra Cumhurbaşkanı'nı selamladı..
Devlet Bahçeli'den alkış alan hareket
23 Nisan 2016 / 16:22 Güncelleme: 23 Nisan 2016 / 16:26

TBMM Genel Kurulu açılışının 96'ıncı yılı nedeniyle özel gündemle toplandı. Genel Kurula Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

CHP VE HDP'LİLER ERDOĞAN'I PROTESTO ETTİ

Erdoğan'ı CHP, MHP ve HDP milletvekilleri alkışlamadı, ayağa kalkmadı. Bahçeli, Erdoğan'ı selamlayınca AK Partililer alkışladı.

Genel Kurulda Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli parti grupları adına bir konuşma yaptı.

CUMHURBAŞKANI'NI SELAMLADI

MHP lideri Bahçeli konuşma yapmak için kürsüye ilerlerken, oturumu izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu başıyla selamladı, o sırada AK Parti sıralarında alkış sesleri yükseldi.

HDP EŞ BAŞKANLARI GENEL KURULA KATILMADI

Genel Kurul’un özel gündemli toplantısına HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ katılmadı.

uiau_3392.jpg

içimde kalmasın da, vebal altına girmiyeyim.
 // hursit dilaver
bir de şu var. yeni anayasa falan deniyor ama, 1960da BİR DAHA İKTİDAR GÖREMEZ AMA ONA PROTOKOLDE ÜST SEVİYEDE YER VERELİM diye ismet paşa için ANA MUHALEFET kavramı geldi. var mı dünyada yok. bugün başbakanla yan yana..bu ne iş yahu..yeni anayasada bunu kaldırın diyeceğim ama bizim AKP ve başbakan, kemal beye kıyabilir mi acaba.. deminki yorum ve bu yorum önemli.ezbere protokol olmamalı. bakın ülkeye,utanmadan cumhurbaşkanına hakaret küfür serbest olsun deniyor ve AYMye başvuruluyor.ne bu yani...
23 Nisan 2016 Cumartesi 17:21
kemal beye dikte edilen bu olmalı.
 // hursit dilaver
zeka küpü kemal beyin planı galiba şöyle. dokunulmazlıklara evet deyip kaldıracak,sonra mahkeme safahati falan olacak ve erken seçim için gereken sayı kadar mebusun mebusluğu düşürülecek.ve kısmi seçim gerekli olacak. bu arada MHP de de genel başkanlık değişirse ki, bu hedefleniyor.. sonrasında HDP,CHP ve MHPli hükümet için bastırılacak.ve bunlar 3 ay içinde olabilir. toplumsal hareketler ,seçim isterizler,terör artacak. VE ÜLKE KIRIMI GİTMİŞ UKRAYNA OLACAK mı diye soracağız..CHPnin hesabı bu....
23 Nisan 2016 Cumartesi 17:16
 // Rasim DUMAN
Devlet BAHCELİ'ye tesekkur ediyoruz. CHP'liler kendilerine yakisani yapmislar, onlardan "seviye" beklemiyoruz zaten. Ama MHP Milletvekilleri'nin de ayaga kalkmamalari, "Devlet" mefhumu hakkindaki bilgilerinin ve saygilarinin olmadigina isaret ediyor. CHP ile ayni seviyeye dusmeyi kabul ediyorlar ise, soyleyecek baska sozumuz yok. Anlayacak olurlar ise, bu kadar soz bile fazla....
23 Nisan 2016 17:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler