YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli: "Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor"
Devlet Bahçeli: "Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor"
16 Mart 2014 12:02
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin yerel seçimler öncesinde önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’de seçim gezilerinin 2. gününde Felahiye ilçesinde vatandaşlara seslendi. İlçe meydanında seçim otobüsünün üstünde vatandaşlara seslenen Bahçeli, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde partisinin adaylarına Felahiyelilerden oy istedi.

Burada vatandaşlara seslenen Bahçeli, “30 Mart seçimleri Türkiye’mizin çok önemli iç ve dış meselelerini olduğu çok kritik bir süreçten geçtiğimiz dönemde yapılmaktadır. Bu seçimler belediye başkanlarını seçmekten öte Türkiye’nin geleceğinde önem arz etmektedir. Tüm siyasi partiler bu seçimlere önem göstermektedir. Bugün Felahiye ilçemiz olsun diğer yerlerde de görüyoruz. Ülkemizde uygulanan sosyal ve ekonomik politikalar AK Parti’nin yönetiminde fayda görmemiştir. İşsizlik vardır. İşsizlik yaygınlaştıkça göç meydana gelmektedir. İlçelerimiz gittikçe küçülmektedir. Var olan bazı kurumlar başka yere taşınıyor ve vatandaşlarda oraya gitmek zorunda kalıyor. Bu olaylar 11 yıldan beri devam ediyor. Nüfusumuzun yüzde 80’i şehir merkezlerinde yaşamaya başlıyor. Bu beraberinde çok daha fazla sorunları arttıracak ve Türkiye yaşanabilecek bir ülke durumundan çıkaracaktır. AK Parti’nin iktidarı bu yönü ile yönetilememiştir. Bu durumlar ile ülkemiz iç ve dış tehlikelere kapı açmıştır” dedi.-

Bahçeli ayrıca, “Türkiye’nin geleceğinin şekillenmesinde mahalli idareler seçimleri önemli arz etmektedir. Hangi partiden olursak olalım sandığa gitmeliyiz. Oylarımızı iyi değerlendirerek kullanmalıyız. Sonrada sayımlar sırasında partimizin sandık görevlileri dikkatli olmalıdır. Adil ve güvenilir bir seçim ile Türkiye’ye hizmet edilmelidir” diye konuştu.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler