YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli seçim turuna çıkıyor
Davutoğlu’nun “seçime hazır olun” talimatı ardından, Bahçeli de Türkiye genelinde bir çok il teşkilatlarını ziyaret kararı aldı.
Devlet Bahçeli seçim turuna çıkıyor
22 Temmuz 2015 / 03:35 Güncelleme: 22 Temmuz 2015 / 03:42

Bahçeli, seçim turu olarak değerlendirilen bu gezilerinin ilkini bugün Kırıkkale ve Kırşehir’e gerçekleştirecek. Bahçeli, bugünden itibaren MHP Genişletilmiş İl İstişare Toplantıları düzenleyecek. Koalisyon hükümeti kurulması görüşmeleri başta olmak üzere Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi durumu ve MHP’nin bakışını anlatacak olan Bahçeli, neden Ak Parti ile koalisyon içinde olmak istemediklerini dile getirecek.

MHP’nin 7 Haziran günü ortaya koyduğu ilkelerinin iyi anlaşılması ve seçmene anlatılmasını isteyecek olan Bahçeli, tüm seçenekler tüketildikten sonra erken seçimin de gündeme geleceği uyarısında bulunacak. Bahçeli, Genişletilmi İl İstişarı Toplantıları’nın ilkini, daha önce milletvekili çıkaramadığı ancak 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilen genel seçimde sonrasında başarı göstererek milletvekili kazandığı illere yapacak.

MHP lideri Bahçeli bu kapsamda ilk ziyaretini bugün Kırıkkale ve Kırşehir’e gerçekleştirecek. Bahçeli, yarın ise Nevşehir, Aksaray ve Niğde’yi ziyaret edecek.
 

MİLLİYET

MİLLET OYUNCAK DEGİL ADAM OLUN ADAM
 // Kara Murat

BU MİLLETİN İRADESİYLE DALGA GEÇMEK DEGİL DE NE SEÇİMLERDEN

ÇIKALI NE KADAR OLDUDA SEÇİM TURLARINA BAŞLADIN ?

HÜKÜMET OLMAK İÇİN DEGİL KOLTUGU SAGLAMLAŞTIRMAK İÇİN

SİYASET YAPTIGIN AYAN BEYAN ORTADA.......
22 Temmuz 2015 Çarşamba 20:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler