YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli Köşk'e aday olacak mı?
Devlet Bahçeli Köşk'e aday olacak mı?
05 Haziran 2014 15:20
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir düşünceye sahip olmadığımı arkadaşlarımla paylaştım. Kim nerde ne yazarsa yazsın ülkücü hareket verdiği sözün arkasında durur” dedi.

MHP Genel Başkanı  Bahçeli, 16 Mayıs'ta başlattığı 'çatı aday' görüşmelerine devam ediyor.

'Çatı aday' görüşmeleri kapsamında Türkiye Ziraat Odaları Birliğini ziyaret eden Bahçeli, bazı basın yayın organlarında kendisinin Cumhhurbaşkanı adayı olacağına yönelik haberlere de cevap verdi.

Bahçeli, bazı basın yayın organlarında yer alan Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili haberlere ilişkin şu cevabı verdi:

“Bugün ki ziyaretimizin aşamalarında kişilendirmeler bulunmamaktadır. Sorularla bizi kişilendirme aşamasına çekmenizi doğru bulmam. Ama MHP Genel Başkanı olarak Cumhurbaşkanlığı sürecinin başladığı günde partimizin icra organı olan Başkanlık divanı, genel kuruldan sonra en önemli yürütme kurulu kabul ettiğimiz merkez yönetim kurulu ve teşkilatımızın omurgası diye nitelendirdiğimiz il başkanları toplantısında genel başkan olarak hiçbir şart altında Cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir düşünceye sahip olmadığımı arkadaşlarımla paylaştım. Kim nerde ne yazarsa yazsın ülkücü hareket verdiği sözün arkasında durur.”

 

İHA

15:40
 // GARGİ
Şirinler ülkesinde Gargamel aday olursa, alacağı tek oy; Azman kedisinden olacaktır....
05 Haziran 2014 15:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler