YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Destici'den seçim sonrası ilk açıklama
Destici'den seçim sonrası ilk açıklama
09 Haziran 2015 16:25
7 Haziran seçimlerine Saadet Partisi ile oluşturdukları Milli İttifak çatısı altında giren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim sonrası ilk açıklamasını yaptı. Destici, bütün kararları istişare ile aldıklarını söyledi.

Mustafa Destici, bugüne kadar bütün kararları istişare ile aldıklarını söyleyerek, "Bundan sonra da Sünnetullah'a uyarak hareket edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum

Mikroblog sitesi Twitter'daki adresinden seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulunan Destici, "Öncelikle seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz, Türk-İslam coğrafyası ve siyasi partilerimiz için hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Seçim sathında her türlü bizimle birlikte olan tüm adaylarımıza, hareketimizin tüm mensuplarına, gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

'Sunetüllaha uygun şekilde hareket edeceğiz"

Bugüne kadarki bütün kararlarımızı istişare ile aldık. Bundan sonra da Sünnetullah'a uyarak hareket edeceğiz. Hak şerleri hayr eyler. Zannetme ki gayr eyler. Arif anı seyreyler. Görelim Mevlâ neyler; neylerse güzel eyler. Hoş sabr-ı cemilimdir. Takdir-i kefilimdir. Allah ki vekilimdir. Mevlâ görelim neyler; neylerse güzel eyler. Sen Hakk'ı tevekkül kıl, teslim ol ve rahat bul. Her işine razı ol. Mevlâ görelim neyler, neylerse güzel eyler." ifadelerini kullandı.

Etiketler:
 // Ahmet
Destek yerine köstek olsunuz. Din ve vatan düsmanlarin ekmegine yag bal sürdünüz sp ile beraber. Bir 28 subat daha yasatsinlar ozaman görüsürüz. Yaziklar olsun size. Zil takip oynayin artik. Ha kinayida unutmayin...
11 Haziran 2015 14:07
 // Ahmet
Cumhurbaskanligi seciminde ekmelettini desteklerken hangi sünnete göre hareket ettin??...
11 Haziran 2015 14:04
pensilvayanın emir eri
 // Ömer
İstişare mi icazet mi? ...
09 Haziran 2015 Salı 16:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler