YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal'ın keyfi yerinde
Deniz Baykal'ın keyfi yerinde
03 Kasım 2009 10:44
"AK Parti gidici, düşüş başladı"

CHP lideri Deniz Baykal'ın şu aralar keyfine diyecek yok. Erken seçim tartışmaları güdemin ön sıralarında yer alırken, son yapılan anketlerde de şaşırtan sonuçlar çıkıyor Baykal, sonuçlardan memnun olsa gerek, oylarının düzenli bie şekilde arttığını, AK Parti'nin oylarının da azaldığını ifade etti.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, erken seçim tartışmalarıyla birlikte ortaya çıkan anketleri yorumlamaktan kaçınırken, “Anketleri bilemem, ama düzenli bir biçimde bizim oyumuz artıyor, AKP’nin düşüyor” dedi.

Edinilen bilgiye göre Baykal, kurmaylarıyla yaptığı değerlendirmede, özellikle 2009 başından bu yana bir kırılma yaşandığını kaydetti. Baykal “Bu vatandaşın tercihine de yansıyor. Çıkan anket rakamlarını biz de duyuyoruz, onları bilemem ama düzenli bir biçimde oyumuz artıyor, AKP’ninki ise düşüyor. Gittiğimiz yerlerde de bunu görüyoruz. Artık bunların gidici olduğu görüldü. Bir defa düşüş başladı mı onu engelleyemezler” diye konuştu.

AK PARTİ YİNE İKTİDAR
 // Atıf KAHRAMAN
İktidar olmanın verdiği ve risk almanın verdiği bir kısmi düşüş olması normaldir. Ancak seçim sndığı milletin önüne konduğunda sonuç yine ak parti iktidarı olacaktır. Siz muhalefette bile oy kaybediyorsunuz bunu bile anlamakta zorlanıyorsunuz ve hep hayal kuruyorsunuz.İnşaallah seçimde tekrar görüşmek üzere...
03 Kasım 2009 14:43
DAHA ÇOOOK BEKLERSİN
 // ALI AKMERCAN
BU MİLLET SİZİ GAYET İYİ TANIDI SİZİ ANCAK MUHALEFET YAPAR BELKİ ONUDA SİZE VERMEYECEK HANGI PROJE ORTAYA KOYDUNUZ Kİ SİZE OY VERSİN BUNU MERAK EDİYORUM.SAYIN BAYKAL BUNU MİLLETE AÇIKLARSA İYİ OLUR...
03 Kasım 2009 12:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler