YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal: Üzerimde çok baskı var
Deniz Baykal: Üzerimde çok baskı var
22 Mayıs 2014 07:41
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir soruyu "Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var. O konuları şimdi hiç konuşmak istemiyorum. Daha sonra detaylı konuşuruz" şeklinde yanıtladı.

Hürriyet'in haberine göre; CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın torunu Mehmet Erkılıç, Columbia Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Torunu Mehmet’in New York’taki mezuniyet törenine eşi Olcay Baykal ve kızı Prof. Dr. Aslı Baykal ile birlikte katılan Deniz Baykal, torunu Mehmet’in ağustos ayında Microsoft’ta işe başlayacağını söylerken, CHP’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı seçimi ile ilgili yorum yapmaktan çekinerek; “Türkiye gündemine geçmeyelim, üzerimde çok baskı var” dedi.

Columbia Üniversitesi kampüsünde yapılan mezuniyet töreni sonrasında torunu Mehmet ile okuduğu Mühendislik Fakültesi önünde Hürriyet’e poz veren Baykal şöyle konuştu;

“Bizim için çok değerli anlamlı bir gün, Mehmet bizim evde eşimin 3 aylıktan itibaren yetiştirdiği bir torun. Bizi çok mutlu etti. Kendi olanakları ve başarısıyla buralara kadar geldi. Bundan sonrası için de başarılı bir iş hayatının olacağı işaretlerini verdi. Ağustos ayında Microsoft da işe başlayacak.”

CHP’nin Cumhurbaşkanı adaylığını belirlemek üzere kendi içinde yaptığı oylamadan çıkan sonuçlar üzerine düşüncelerini sorduğumuz Baykal;

“Türkiye gündemine geçmeyelim, onları başka zaman konuşuruz. Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var. O konuları şimdi hiç konuşmak istemiyorum. Daha sonra detaylı konuşuruz” demekle yetindi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler