YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal: Keşke yerel seçimlerde de...
Deniz Baykal: Keşke yerel seçimlerde de...
25 Mart 2015 13:54
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, "Keşke yerel seçimlerde de örgüt belirleseydi de o mahcubiyetleri yaşamasaydık" dedi.

CHP Finike İlçe Örgütü’nde, 29 Mart’ta yapılacak önseçim öncesi milletvekili aday adayı tanıtım toplantısı düzenlendi. Aquapark Düğün Salonu’ndaki toplantıya, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, milletvekilleri Gürkut Acar, Yıldıray Sapan ve Osman Kaptan’ın aralarında bulunduğu 90 aday adayı katıldı. Aday adayları masaları dolaşarak üyelere broşür verdi, ardından da yaklaşık 1 dakikalık sürede kürsüye gelerek kendilerini tanıttı.


Toplantıda konuşan Deniz Baykal, yetenekli, nitelikli, inançlı, zengin milletvekili aday adayı kadroları olduğunu belirtirken, CHP’de kimin aday olacağını örgütün belirleyeceğini vurguladı. Baykal, "Keşke yerel seçimlerde de örgüt belirleseydi de o mahcubiyetleri yaşamasaydık.

O dersleri aldık. Ben özellikle Antalya’da siyaseti yeni bir temele oturtmak lazım diye bir inanç sahibi olarak ortaya çıktım. 4- 5 aydır Antalya’da ’önseçim olmalıdır’ diye gittiğimiz her yerde açıklama yapıyoruz. Çünkü ancak o yanlışlardan bizi gerçek bir önseçim kurtarabilir inancındayım. Ve Genel Başkan da teşekkürle ifade etmeliyim bu anlayışımı kabul etti ve Antalya’da önseçim kararını aldı" dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler