YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal, 'çapulcu' iddialarını yalanladı!
Deniz Baykal, 'çapulcu' iddialarını yalanladı!
24 Ekim 2013 11:23
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal 'Günü geldiği zaman elbette kendi üslubumla gerekli açıklamayı yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın' dedi.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığı tartışmaları içinde adı geçen bir kişiyle ilgili bir açıklama yaptığı iddialarının doğru olmadığını açıkladı.

Baykal yaptığı yazılı açıklamada, bugün görsel ve yazılı bazı yayın organlarında kendisinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan aday tartışmaları içinde adı geçen bir kişi ile ilgili bir açıklama yaptığı iddiasının yer aldığını vurgulayarak şunları kaydetti:"Bu iddia doğru değildir. Bu konuda her hangi bir açıklama yapmış değilim.

Haberin sahibi olan ajansın her hangi bir temsilcisi ile de bir araya gelmedim. Zaten bu haber içinde kullanılmış olan bazı ifadelerin bana ait olamayacağını kamu oyumuzun da takdir edeceğine inanıyorum. O nedenle bu yakıştırma bir haberdir. Bu konuda henüz bir açıklama yapmamış olmam elbette bu konuda bir düşüncem olmadığı anlamına gelmez. Günü geldiği zaman elbette kendi üslubumla gerekli açıklamayı yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın."

Baykal'ın, Sarıgül'ün tekrar CHP'ye dönüşü ile ilgili olarak ''CHP çapulcu partisine döner" dediği iddia edilmişti.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler