YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan Twitter'da terör propagandası
Sözde barışı savunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yine skandal açıklamalar yaptı.
Demirtaş'tan Twitter'da terör propagandası
06 Eylül 2015 / 08:03 Güncelleme: 06 Eylül 2015 / 11:22

Sırtını PKK, YPG ve diğer kandan beslenen terör örgütlerine yaslayan partinin Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, skandal bir açıklamaya imza attı.

Sırtını kandan beslenen terör örgütlerine dayamasına rağmen her açıklamasında sözde barışı savunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Almanya Berlin'de gurbetçilerle buluştu. Berlin'de yaptığı konuşmasında "1 Kasım'da da zafer sözü veriyoruz" diyerek başlayan Demirtaş, hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağır sözlerle eleştirdi. Demirtaş onlarca şehit ve askerimizin bölücü terör örgütü tarafından şehit edildiği bu günlerde polis ve askerlerimize hakaret etmekten çekinmezken terör propagandası yapmaktan geri kalmadı.

YENİLDİLER, YİNE YENİLECEKLER

Terör örgütü PKK'nın haince saldırılar düzenlediği şu günlerde Demirtaş, "Halk karşısında bütün ordular çaresizdir. İşte Tayyip Erdoğan'ın sarayının ordusu ve polisi de. Yenildiler, yine yenilecekler." diyerek bölücü örgüt lehine propaganda yaparken polis ve askerlerimize de hakaret etti.

 

HAKLISIN MUSTAFA
 // zeki
bu ülkede dediklerinin hepsi var mustafa ama hepsi çakma....
06 Eylül 2015 Pazar 18:24
 // mustafa
Halk karşısında terör örgütleri ve illegal yapılanmaya da çaresizdir. Yahu bu devletin hukuku yok mu? Savcılar ne iş yapar. Şu sözü almanya meclisinde bir vekil söylesin bakalım, adamın zürriyetini kuruturlar...
06 Eylül 2015 09:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler