YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan HDP'li vekillere tehdit
Demirtaş'tan HDP'li vekillere tehdit
08 Ekim 2015 15:34
Selahattin Demirtaş, PKK'lı teröristlerin cenazesine katılmayan HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açılacağını söyledi.

HDP Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş, PKK'lı teröristlerin cenazelerine katılan HDP'li milletvekillerine dair açıklamalarda bulundu.

HDP'NİN SEÇMENİ TERÖR ÖRGÜTÜ PKK
 
Ruşen Çakır'a konuşan Demirtaş, PKK'lıların HDP'nin seçmeni olduğunu ve PKK'lıların cenazesine gitmeyen HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açılacağını söyledi.
 
Demirtaş'ın konuşmasından satır başları;
 
"PKK'LININ CENAZESİNE KATILDI DİYE LİNÇ EDİLİYOR"
 

"Bizim bir milletvekilimiz bir PKK'lının cenazesine katıldı diye linç edilebiliyor medyada. Seçmenimiz o bizim. Bize oy veren, güvenen insan. Evladını yitirmiş çatışmada. Bir bakıyorsunuz akşam havuz medyasında 'milletvekili PKK'lı terörist cenazesinde'..
 
CENAZEYE GİTMEYEN VEKİLE SORUŞTURMA TEHDİDİ
 
Ben çok açık söyleyeyim; Halkımızın acısına sahip çıkmayan milletvekiliyle ilgili kusura bakmasınlar ben soruşturma açtırırım, parti disiplini gereği. Sen oy almışsın o insandan, hassasiyetine dikkat edeceksin arkadaşım. Cenazesine de gideceksin, taziyesine de. Askerinkine de gidebiliyorsan gideceksin, polisin de acısını paylaşacaksın.

Yalan makinası Selo
 // Boğaçhan
Selo sen böyle açık söylemeye, ötmeye devam et. Senin de hapislere tıkıldığını göreceğiz inşallah....
08 Ekim 2015 Perşembe 18:06
...
 // Yahya RAMİ
Bu herif malum terör örgütü konusunda bu kadar açık sözlü itiraflarda bulunuyorken bazı aymazların bunu görememekte direnmesi gerçekten hayret verici!!!...
08 Ekim 2015 Perşembe 16:49
 // mustafa
gözlerim yaşardi toplumun her kesimini kucaklıyor
ama ölülere sarılıyor hep.
seçim önü gene melek kesildi....
08 Ekim 2015 16:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler