YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan geri vites: 'Bir daha hendek kazmayacağız'
Selahattin Demirtaş Diyarbakır'da yaptığı konuşmada öz yönetim talebinden vazgeçtiğini gösteren bir açıklamada bulundu. Demirtaş, Sur'daki yasak ve ablukanın kalkması halinde, bir daha hendek ve barikat olmayacağını söyledi
Demirtaş'tan geri vites: 'Bir daha hendek kazmayacağız'
29 Şubat 2016 / 23:05 Güncelleme: 29 Şubat 2016 / 23:18

Demirtaş, sokağa çıkma yasaklarının kaldırılması halinde artık hendek ve barikat kurulmayacağını ifade etti. Demirtaş'ın Sur'da kıstırılan PKK'lıları kurtarmak için böyle bir açıklamada bulunduğu iddia ediliyor.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sokağa çıkma yasağının sürdüğü Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde yasak ve ablukanın kalkması halinde, bir daha hendek ve barikat olmayacağını söyledi.

DEMİRTAŞ SOKAĞA ÇIKMA ÇAĞRISI YAPTI!

Daha önce halkı sokağa çağırarak onlarca kişinin ölmesine sebep olan Demirtaş tekrar halkı sokağa çağırdı. Selahattin Demirtaş, Çarşamba gününden itibaren bütün Diyarbakırlıların bulundukları yerden Sur'a doğru yürümeleri çağrısı yaptı.

demeli oluyormuş
 // gerçek ol
Hendekler kazılmıyacak diye durdura biliyorsan şimdiye kadar neden durdurmadın bu kadar insan ölmezdi...
01 Mart 2016 10:14
 // Salih
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
01 Mart 2016 08:39
yaw he hee .!!!
 // Adem
geçti dost kervanııı eylemeee beeniii
eyleme beeeniiii.
yürrrüüü ense traşını görelim DANSÖZ.!...
01 Mart 2016 Salı 05:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler