YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan Erdoğan'a telefon cevabı
Demirtaş'tan Erdoğan'a telefon cevabı
06 Haziran 2015 13:47
HDP'li Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine ulaşamadığı yönündeki beyanına, 'Orada katliama uğrayan bir halk var, arasınlar onlardan özür dilesinler' şeklinde yanıt verdi.

Selahattin Demirtaş, Sancaktepe ve Pendik'teki mitingler için Atatürk Havalimanı'na geldi.

Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamaya ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine ulaşamadığı şeklindeki beyanına değinen Demirtaş, konuyla ilgili şunları söyledi: 

smu.jpg

"Aynı anda Eskişehir'de bize saldırıyordu"

"Aynı saatlerde Cumhurbaşkanı Eskişehir’de mitingde konuşuyor ve yine bize saldırıyor. Ne bir başsağlığı ne bir geçmiş olsun ne bir üzüntü beyanı var. Ülkenin Cumhurbaşkanı bir saat Eskişehir mitinginde konuştu. Bu vahşi katliama, saldırıya dair tek cümle etmedi. Dolayısıyla kendileri bana ulaşmaya çalışmış olabilir ama önemli olan bana ulaşmaları değil. Orada katliama uğrayan bir halk var arasınlar onlardan özür dilesinler, üzüntülerini dile getirsinler. Buyursun Diyarbakır’a gitsinler. Cumhurbaşkanı 77 milyonun Cumhurbaşkanı değil mi? Katliamın yapıldığı yere çiçek bıraksın. Mesele ben değilim, mesele halk, halka karşı özür borçları var."

erd-007.jpg

 

densiz
 // hhpala
katliamı sen yap cumhurbaşkanı özür dilesin öylemi. ermeni tohumu...
06 Haziran 2015 14:45
silo
 // hasn
katliamı erdoğanmı yaptı ? özür dilesin sizin yandaşlarınız yaptı silo ne yaparsanız yapın barajın altında ezileceksiniz siz hiç bir şeyi hak etmiyorsunuz sen kürt bile değilsin kime hizmet ettiğin belli gariban kürtleride kullanmayı bırak artık ...
06 Haziran 2015 Cumartesi 14:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler