YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan Davutoğlu'na ağır hakaret!
HDP Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, "Sen yalancılığı ispatlanmış bir Başbakansın" dedi.
Demirtaş'tan Davutoğlu'na ağır hakaret!
16 Nisan 2015 / 14:51 Güncelleme: 16 Nisan 2015 / 16:03

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün seçim beyannamesini açıklarken muhalefet partilerine üslup uyarısında bulunmasına rağmen, bugün Başbakan'a ağır hakaretlerde bulundu. Papa'nın 'Soykırım' çıkışına ise destek verdi.

İşte Demirtaş’ın açıklamalarından satır başları:

"Sen yalancılığı ispatlanmış bir Başbakansın"

Onların seviyesine inecek halimiz yok. Ahlaktan eser yok kullandıkları dil üslup çok seviyesizce. İnşallah ülkeyi bunlardan kurtarırız. Ben hatırlatmak istiyorum. Bingöl’de saldırı olduğunda 4 kişiyi orada infaz ettiniz. Sonra ortaya çıktı ki o 4 kişinin saldırıyla hiçbir ilgisi yok. Nihat Kazanhan Cizre’de polis kurşunuyla öldürüldü. Sen çıkıp dedin ki asla polis müdahalesi yok. Ama olayla ilgili şimdi bir polis tutuklu. Sen yalancılığı ispatlanmış bir başbakansın. Konuşmadan önce bir dur düşün öyle konuş.

“Kendini Başbakan zannediyor" 

Belki senin de olup bitenden haberdar olmaman normaldir. Çünkü gerçek başbakan değil. Kendini Başbakan zannediyor.

Papa'nın skandal sözlerini savundu

Hükümetin geçmişte yaşanan olaylarla ilgili hakikatleri araştırma konusunda hareket etmesi lazım. Papa bir şey söylüyor çocukça tepki veriyorlar. İnsan anlamakta zorlanıyor. Ermeni gerçeğiyle nasıl yüzleşmesi gerektiğini topluma bir anlatın. Bu resmi olarak açıklığı kavuşmamış bir konudur. Papayı tanımıyoruz diyerek bu sorun çözülemez.

kararsız
 // White bird
Demirtaş önce ne olduğuna bir karar verse peşinden gidenler için daha açıklayıcı olacak... Biz zaten biliyoruz da......
16 Nisan 2015 Perşembe 19:37
14:22
 // MUHAFIZ
Ulan kendini bilmez DENSİZ selahattin; Diyarbakır'da 6-7 Ekim olaylarında senin halkı sokağa dökmek için yaptığın kışkırtıcı konuşmalarının sayesinde 47 vatandaşımız hunharca öldürülmedi mi???!!! Kurban eti dağıtan YASİN BÖRÜ senin yüzünden öldürülmedi mi?! Çocuğun babasınada mı yalancı diyeceksin?! İşine gelmediğin kişileri yalancı diye itham edeceğine önce sen eline bir AYNA alda bir bak KENDİNE...!!!...
16 Nisan 2015 14:22
14:15
 // Memet Çetin
sizin iki lafınızdan biri doğrumu acaba... siz önce vatandaşları temsil etmeyi öğrenin, dış güçleri ve kandili değil... siz size verilen emirler doğrultusunda hareket ettiğinizi düşünüyorum... Vatana Millete hizmet edin, kaos oluşturmak isteyenlere değil......
16 Nisan 2015 14:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler